Gardırop Haze Yeni Nesil Günlük $$

asgü

Üye

Kankalar gün 35 ve 36 dan güncel görüntü bırakıyorum :)
kankam ışık almayan alt yaprakları budama olayını düşündün mü hiç? ya da bunun bir zamanı var mı?
maşallah diyelim çok canlı ve sağlıklı görünüyorlar iştah açıcı.

istr

Ordinaryüs
kankam ışık almayan alt yaprakları budama olayını düşündün mü hiç? ya da bunun bir zamanı var mı?
maşallah diyelim çok canlı ve sağlıklı görünüyorlar iştah açıcı.
Kankam zaten oldukça stresli bi ortamdalar, o yüzden altta kalıp boyun büken yaprakları sulama yaparken tek tek alıyorum, tek seferde ikiden fazla yaprak koparıp strese sokmamaya özen gösteriyorum. Şuan gerek sıcaklık gerek auto olmaları nedeniyle yeterince stresli bi ortam zaten. Yaprak ölmeye başlamadığı sürece dokunmuyorum

istr

Ordinaryüs
Kankalar selam herkese, günlüğe bi manuel güncelleme atıyorum. Ahşap kabinde nem makinasını koyduğum kısımdaki sunta mantar yapmış suyu emdiği için, bitkileri 60x60x160 secret jarden hydro shot kabine geçirdim. Işığın kalitesi arttı valla, kabin iyiymiş. Yeni kabinden ilk görüntüler

Alan ferahladı, burada 4 saksı rahat yapılır yav

Kankalar selam herkese, günlüğe bi manuel güncelleme atıyorum. Ahşap kabinde nem makinasını koyduğum kısımdaki sunta mantar yapmış suyu emdiği için, bitkileri 60x60x160 secret jarden hydro shot kabine geçirdim. Işığın kalitesi arttı valla, kabin iyiymiş. Yeni kabinden ilk görüntüler

Hayırli uğurlu olsun kanka cok guzel olmuş, 60x60 kervanına hosgeldin :)
4 bitki konusunda sana katiliyorum forumda benden baska cok az insan katilir sana :)
Senin Işık 240 wat o kabinde gercek gücünü gostercek simdi 300 400 gr hasat alirsan sasirma :)

Night owl

Müptezel

Knka hyrlı olsun yeni kabin nasıl knka yeni kabinle birlikte ses kesildi mi Biraz

istr

Ordinaryüs
Hayırli uğurlu olsun kanka cok guzel olmuş, 60x60 kervanına hosgeldin :)
4 bitki konusunda sana katiliyorum forumda benden baska cok az insan katilir sana :)
Senin Işık 240 wat o kabinde gercek gücünü gostercek simdi 300 400 gr hasat alirsan sasirma :)
:D :D saol kankam hoş buldum, valla ışığın lux değerleri arttı kabine geçince, 300 400 gram alırsam mutluluktan takla atarım kanka :D

Başkan White haze mük olmuş bide benimkini görsen içler acısı 0 kafa moruk kurutma işleminde hatalar yaptım sanırım kurutup içerken kafası iyidi final çok kötü küf yaptı falan şişkinliği senin kadar değildi sömeklerin.Yeni attım 2. haftadayım topping yapmayı becerebilir miyim bilmiyorum 2. growum bu ilkindeki boş kafa hüsranı bi tık soğuttu beni umarım bunda da patlamam. Yeni growunu da takipteyim bol hasatın olsun

istr

Ordinaryüs
Başkan White haze mük olmuş bide benimkini görsen içler acısı 0 kafa moruk kurutma işleminde hatalar yaptım sanırım kurutup içerken kafası iyidi final çok kötü küf yaptı falan şişkinliği senin kadar değildi sömeklerin.Yeni attım 2. haftadayım topping yapmayı becerebilir miyim bilmiyorum 2. growum bu ilkindeki boş kafa hüsranı bi tık soğuttu beni umarım bunda da patlamam. Yeni growunu da takipteyim bol hasatın olsun
Benim de 2. kanka ilk growda paslaşmıştık seninle hatırlıyorum. Kafası zehir gibi oldu valla, kurutma kürleme de de iklim stabilizasyonu önemli kanka

Çöz bi boveda %62 nem regulatörü kürleme için sıkıntı yaşama bu tur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • W WindySideTR:
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
  • elchavoo elchavoo:
    ******* ** ****** ********* ***** ******* *** hahahaha****** **** ******* ******** ***** hahahaha ******** ******* *** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha ******* ****** ****** *** **** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • elchavoo elchavoo:
    ****** ****** *** **** ******* ***** ********* ****** ** ********** ******** ******** hahahaha****
  • W WindySideTR:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** hahahaha ******** ******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ********* ******** hahahaha***
  • W WindySideTR:
  • Night owl Night owl:
    *** ********** ******** ******** ***** hahahaha ******** ******** ****** ********* ****** ***** ********** ****** ****** ******* ** *********
  • W WindySideTR:
  • W WindySideTR:
    *** ** ***** ****** ******* ***** ***** ********* hahahaha*
    W WindySideTR: *** ** ***** ****** ******* ***** ***** ********* hahahaha*