Gardırop Haze Yeni Nesil Günlük $$

istr

Ordinaryüs
Kankalar selam, sayfayı güncellemeye üşeniyorum. O yüzden bi ara güncelliycem ama yine bi manuel güncelleme geçeyim.
On numara fotolar getirdim sizlere :D
3 tanesi bloom 6. hafta 1 tanesi bloom 5. hafta. Gün 64.
pistilleri kızaranlarda overdrive a başladım ( 2 tanesinde) tahminimce ilk bu ikisini hasat edicem

Son düzenleme:

SxyHoroz

Üye
Kankalar selam, sayfayı güncellemeye üşeniyorum. O yüzden bi ara güncelliycem ama yine bi manuel güncelleme geçeyim.
On numara fotolar getirdim sizlere :D
3 tanesi bloom 6. hafta 1 tanesi bloom 5. hafta. Gün 64.
pistilleri kızaranlarda overdrive a başladım ( 2 tanesinde) tahminimce ilk bu ikisini hasat edicem
Kanka overa pistiller %20 kızardığı zaman mı başlıyoruz. Bir de diğer gübrelerle karıştırıp 2ml veriyoruz değil mi ?

istr

Ordinaryüs
Kanka overa pistiller %20 kızardığı zaman mı başlıyoruz. Bir de diğer gübrelerle karıştırıp 2ml veriyoruz değil mi ?
Kanka pistillerin kahverengiye dönmesi demek bitkinin olgunlaşmaya başlaması demek, bitkinin olgunlaşmaya başlaması demek artık büyüme aşamasının durup tomurcuklanmanın başlaması derek. O yüzden ben %10 u geçen kahverengi pistil görünce ( bitkiye bakınca hee pistiller kızarmaya başlamış dediğimiz zaman) bir sonraki sulamaya overdrive dahil ediyorum, 2 overdrive turu geçince bi boş bi dolu düzende bitki flusha hazır kıvamda oluyo

istr

Ordinaryüs
Overdrive sonrası kızları hiç paylaşmadım, 2 gün ışığı kısık tutmuşum yanlışıkla :D ama aynı tempo devam
Görseller gün 68

SxyHoroz

Üye
Kanka pistillerin kahverengiye dönmesi demek bitkinin olgunlaşmaya başlaması demek, bitkinin olgunlaşmaya başlaması demek artık büyüme aşamasının durup tomurcuklanmanın başlaması derek. O yüzden ben %10 u geçen kahverengi pistil görünce ( bitkiye bakınca hee pistiller kızarmaya başlamış dediğimiz zaman) bir sonraki sulamaya overdrive dahil ediyorum, 2 overdrive turu geçince bi boş bi dolu düzende bitki flusha hazır kıvamda oluyo
Tmm kanka sağolasın. Bende inceden başlayım overa o zaman

istr

Ordinaryüs
Kankalar selam, Sayfaları güncelledim, konu 10. haftaya kadar güncel, buda 11. haftadan <3

Güncel boy 59 cm

Son düzenleme:
Kankalar selam, Sayfaları güncelledim, konu 10. haftaya kadar güncel, buda 11. haftadan <3

Maşallah elinize sağlık

istr

Ordinaryüs

Günlüğü takip eden kankalar flush attım 2 bitkiye, detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
    ** hahahaha** ********** ******
  • Melez Melez:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** ********** ********* hahahaha**
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    *** * hahahaha ***** * **** ***** ***
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ***** *** ****** ******* ********** ** hahahaha* *** *** **** *********
  • M Marryhuana:
    *** ** ***** ******* ******** ****** * ***** ****** ********** ******* ********* *********
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    **** **** ** ***** ** ******* ******** ****** ***** ********* **
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ********* ***** hahahaha
  • S sharkek:
    *** ***** **** *** ********** ****** **** hahahaha** **** ***** ******
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    hahahaha * ***** ******* ********* **** ** ***** **** ********* ******** ****** *** **** hahahaha* ********
    M Marryhuana: hahahaha * ***** ******* ********* **** ** ***** **** ********* ******** ****** *** ****...