Growkent Baskın

kurumedya

Yeni üye
Gübre falan lazım olan her şey tek saksı için, sonra yapmadık çekindik 8-9 ay geçmişti şok olduk haliyle. Şimdi ifadeye gidince teste yollarlar mı onu bilmiyorum tatil haram oldu..

ÇırakÜnili

Yeni üye
Ben gidip direk mağazalarından almıştım 3 5 şey banka kartımla sicil falan temiz ikamette başka yerde ama yine de çok korkuyorum yapacak bir şey yok...

ÇırakÜnili

Yeni üye
Gübre falan lazım olan her şey tek saksı için, sonra yapmadık çekindik 8-9 ay geçmişti şok olduk haliyle. Şimdi ifadeye gidince teste yollarlar mı onu bilmiyorum tatil haram oldu..
abi sicilde bir şey varsa daha çok riskte oluyosun diye biliyorum hani sanki bi gerekçeymiş gibi kullanmaya çalışıyo olabilirler. Hani bak sen içerken yakalandın bide bu malzemeleri almışsın gibi bi mantık yürüttüm.(hukuhi hiçbir bilgim yoktur.)

Burda yazılanları okuyorum gerçekten çok güldüm bir insan bilgisiz olabilir ama milleti yanlış yönlendirmek nedir herkez kendine dikkat etsin vs.. Bu konuyu buraya bırakıyorum size gercek ve doğru bilgileri vericem admin sende istersen sabitlersin arkadaşlar 1 cisi evde grow yaparken 2 şekilde yakakınırsınız elektirik faturanız ortalama nın cok üzerinde gelir yani evinize her ay 300 tl elektirik faturası geliyorsa ve birden 2 ay boyunca 1300 ve takip eden aylar 1500 gibi devam ederse elektrik idaresi bu bilgileri kolluk kuvvetlerine söylüyor evde aşırı yüklenme var kontrol edin diye eğer ve kolluk kuvveti savcıdan mutlaka izin alıp eve gelip bakabilir tekrar söylüyorum savcıdan izin alması lazım gelelim growkent olayına eğer adli siciliniz bozuksa daha önce esrar satmaktan veya grow yapmaktan yakalandıysanız geçmiş olsun artık iç işleri bakanlığından fişlemiş sayılıyorsunuz cezaevine girip cıkmanız sizi temize cıkarmaz artık emniyet için potansiyel satıcı veya tekrar bu işleri yapılır gözüyle bakıkuyorsunuz bunuda bşr kenara not edin artık emniyet sizin bu fişlemiş belgenize istedigini yapabilir nemi yapar eğer sabıkalıysanız bu bilgilerle growkent v.s bunun gibi sitelerden sizin tc kimlik numaranızı verip buradan alışveriş yaptımı yaptıysa hangi adres diye sorup alabilir burda bşr çok arkadaş growkent bok atmış yok birdaha almam şöyle sahtekar vs. Arkadaşlar growkent sitesine girin gizlilik sözleşmesinş okuyun adamlar açık ve net yazmış zaten sabıkanız varsa biz bu bilgileri kolluk kuvvetleri istediği zaman paylaşmak zorundayız diye sadece growkent degil aklınıza gelecek her yerden emniyet veya jandarma bu bilgileri isteyebilir vermem diye birşey yok bunuda aklınıza yazın artık sistem değişti teknoloji gelişti emniyet potansiyel suçluları elinde olan belgelerle arayıp bulma yetkisibe sahip burdaki tek önemli nokta aranızda uyuşturucudan yakalanmış hüküm giymiş grow yaparken yakalanmış varsa mümkünse hiç bir yerden alışveriş yapmasın grow için hemen gelip alırlar cünkü net söylüyorum alırlar çünkü siz artık devletin gözünde potansiyel torbacısınız taki 10 yıl sonunda bu kayıtlar silinir hayatında sigaradan hiç yakalanmamış hüküm giymemiş kardeşlerim gönül rahatlığıyla alış veriş yapıp grow yapabilirsiniz tekrar söylüyorum adli siciliniz bozuksa mümkünse bu siteye bile girmeyin insanları yalandan yere tribe sokmayın adli sicili temiz insanlar istedigi siteden istedigi alışveriş yapar yıllardır usulüyle yapan insanlar var hiç bir polis gelip almadı benden tavsiye agzınızı sıkı tutun 2 kişinin bildiği sır değildir 1 veya 2 agaçtan fazla Ekim yapmayın elektrik faturasına çok dikkat edin sevgililer saygılar

Ü

Üye silindi 899

Guest
Burda yazılanları okuyorum gerçekten çok güldüm bir insan bilgisiz olabilir ama milleti yanlış yönlendirmek nedir herkez kendine dikkat etsin vs.. Bu konuyu buraya bırakıyorum size gercek ve doğru bilgileri vericem admin sende istersen sabitlersin arkadaşlar 1 cisi evde grow yaparken 2 şekilde yakakınırsınız elektirik faturanız ortalama nın cok üzerinde gelir yani evinize her ay 300 tl elektirik faturası geliyorsa ve birden 2 ay boyunca 1300 ve takip eden aylar 1500 gibi devam ederse elektrik idaresi bu bilgileri kolluk kuvvetlerine söylüyor evde aşırı yüklenme var kontrol edin diye eğer ve kolluk kuvveti savcıdan mutlaka izin alıp eve gelip bakabilir tekrar söylüyorum savcıdan izin alması lazım gelelim growkent olayına eğer adli siciliniz bozuksa daha önce esrar satmaktan veya grow yapmaktan yakalandıysanız geçmiş olsun artık iç işleri bakanlığından fişlemiş sayılıyorsunuz cezaevine girip cıkmanız sizi temize cıkarmaz artık emniyet için potansiyel satıcı veya tekrar bu işleri yapılır gözüyle bakıkuyorsunuz bunuda bşr kenara not edin artık emniyet sizin bu fişlemiş belgenize istedigini yapabilir nemi yapar eğer sabıkalıysanız bu bilgilerle growkent v.s bunun gibi sitelerden sizin tc kimlik numaranızı verip buradan alışveriş yaptımı yaptıysa hangi adres diye sorup alabilir burda bşr çok arkadaş growkent bok atmış yok birdaha almam şöyle sahtekar vs. Arkadaşlar growkent sitesine girin gizlilik sözleşmesinş okuyun adamlar açık ve net yazmış zaten sabıkanız varsa biz bu bilgileri kolluk kuvvetleri istediği zaman paylaşmak zorundayız diye sadece growkent degil aklınıza gelecek her yerden emniyet veya jandarma bu bilgileri isteyebilir vermem diye birşey yok bunuda aklınıza yazın artık sistem değişti teknoloji gelişti emniyet potansiyel suçluları elinde olan belgelerle arayıp bulma yetkisibe sahip burdaki tek önemli nokta aranızda uyuşturucudan yakalanmış hüküm giymiş grow yaparken yakalanmış varsa mümkünse hiç bir yerden alışveriş yapmasın grow için hemen gelip alırlar cünkü net söylüyorum alırlar çünkü siz artık devletin gözünde potansiyel torbacısınız taki 10 yıl sonunda bu kayıtlar silinir hayatında sigaradan hiç yakalanmamış hüküm giymemiş kardeşlerim gönül rahatlığıyla alış veriş yapıp grow yapabilirsiniz tekrar söylüyorum adli siciliniz bozuksa mümkünse bu siteye bile girmeyin insanları yalandan yere tribe sokmayın adli sicili temiz insanlar istedigi siteden istedigi alışveriş yapar yıllardır usulüyle yapan insanlar var hiç bir polis gelip almadı benden tavsiye agzınızı sıkı tutun 2 kişinin bildiği sır değildir 1 veya 2 agaçtan fazla Ekim yapmayın elektrik faturasına çok dikkat edin sevgililer saygılar

Dostum yanlış yölendirme yapma lütfen. Kimse de böyle yazılara güvenip kendini rehavete kaptırmasın. İstersen yeni doğmuş bebek kadar temiz ol, arkanda iz bırakmadan yapın ne yapacaksanız. Yukarıda yazdığım gibi, artık küçük işletme bile olsan kestiğin faturaları gelir idaresi başkanlığına göndermek durumundasın. Devlet istediği zaman bu faturaları inceleyebilir, onları işleme koyabilir veya bilgi sahibi olabilir. O yüzden arkanızda iz bırakmadığınızı düşünüyorsanız, ağzınızı sıkı tutabiliyorsanız zaten kimse size faturadaki 300 500 800 lira artıştan hayırdır demez.

Yıl oldu 2022, 1 kw elektrik 3-4 lira civarında. Yazın 8-10 saat klima çalıştırsan zaten evdeki faturana aylık 1000 lira civarı ekleme yapar. O yüzden tabiri caizse hayvan gibi bir sera kurup 10.000w ışık kullanmıyorsanız, elektrik konusunu pas geçebilirsiniz arkadaşlar.

HAAAAAA ama elektrikten patlatıcam derlerse de çok kolay patlatabilirler. Elektrik kullanım zamanlarını inceleseler zaten cannabis yetiştiriciliğinde ışık süreleri bellidir, 12 saat yada 18,20,24 gibi.. zaman aralıklarından elektrik kullanım anormalliğini yine tespit edebilirler..

Kurtlar vadisinde savcının polata dediği gibi... seni bir ömür yatırıcak sebebi bu satır aralarında bulabilirim... 'DEVLET İSTERSE'...

O yüzden triplik bir durum yok, ama şu anda da düzenli olarak operasyonlar oluyor.. Bu baskınların da bizlere yönelik değilde, politik olduğunu düşünüyorum. Son zamanlarda AKP ve Soylu'ya ağır ithamlar geldi muhalefet kanadından. Onlarda kendilerince bir nebze de olsa gövde gösterisi yapıyorlar..

Burda yazılanları okuyorum gerçekten çok güldüm bir insan bilgisiz olabilir ama milleti yanlış yönlendirmek nedir herkez kendine dikkat etsin vs.. Bu konuyu buraya bırakıyorum size gercek ve doğru bilgileri vericem admin sende istersen sabitlersin arkadaşlar 1 cisi evde grow yaparken 2 şekilde yakakınırsınız elektirik faturanız ortalama nın cok üzerinde gelir yani evinize her ay 300 tl elektirik faturası geliyorsa ve birden 2 ay boyunca 1300 ve takip eden aylar 1500 gibi devam ederse elektrik idaresi bu bilgileri kolluk kuvvetlerine söylüyor evde aşırı yüklenme var kontrol edin diye eğer ve kolluk kuvveti savcıdan mutlaka izin alıp eve gelip bakabilir tekrar söylüyorum savcıdan izin alması lazım gelelim growkent olayına eğer adli siciliniz bozuksa daha önce esrar satmaktan veya grow yapmaktan yakalandıysanız geçmiş olsun artık iç işleri bakanlığından fişlemiş sayılıyorsunuz cezaevine girip cıkmanız sizi temize cıkarmaz artık emniyet için potansiyel satıcı veya tekrar bu işleri yapılır gözüyle bakıkuyorsunuz bunuda bşr kenara not edin artık emniyet sizin bu fişlemiş belgenize istedigini yapabilir nemi yapar eğer sabıkalıysanız bu bilgilerle growkent v.s bunun gibi sitelerden sizin tc kimlik numaranızı verip buradan alışveriş yaptımı yaptıysa hangi adres diye sorup alabilir burda bşr çok arkadaş growkent bok atmış yok birdaha almam şöyle sahtekar vs. Arkadaşlar growkent sitesine girin gizlilik sözleşmesinş okuyun adamlar açık ve net yazmış zaten sabıkanız varsa biz bu bilgileri kolluk kuvvetleri istediği zaman paylaşmak zorundayız diye sadece growkent degil aklınıza gelecek her yerden emniyet veya jandarma bu bilgileri isteyebilir vermem diye birşey yok bunuda aklınıza yazın artık sistem değişti teknoloji gelişti emniyet potansiyel suçluları elinde olan belgelerle arayıp bulma yetkisibe sahip burdaki tek önemli nokta aranızda uyuşturucudan yakalanmış hüküm giymiş grow yaparken yakalanmış varsa mümkünse hiç bir yerden alışveriş yapmasın grow için hemen gelip alırlar cünkü net söylüyorum alırlar çünkü siz artık devletin gözünde potansiyel torbacısınız taki 10 yıl sonunda bu kayıtlar silinir hayatında sigaradan hiç yakalanmamış hüküm giymemiş kardeşlerim gönül rahatlığıyla alış veriş yapıp grow yapabilirsiniz tekrar söylüyorum adli siciliniz bozuksa mümkünse bu siteye bile girmeyin insanları yalandan yere tribe sokmayın adli sicili temiz insanlar istedigi siteden istedigi alışveriş yapar yıllardır usulüyle yapan insanlar var hiç bir polis gelip almadı benden tavsiye agzınızı sıkı tutun 2 kişinin bildiği sır değildir 1 veya 2 agaçtan fazla Ekim yapmayın elektrik faturasına çok dikkat edin sevgililer saygılarım
Yanlış yönlidirmemi dostum yazdıklarımı iyi oku burası kurtlar vadisi degil senşn söyledigin bilgiler herkes tarafından biliniyor zaten burdaki konuşmaların hepsi hayal ürünü emniyetin nasıl işledigine dair hiç bir fikrin yok bide bana yanlış yönledirme yapma demişsin emin ol yazılanların hepsini okudum senin yazdıklarını zaten 10 kişi yazmış bunlar haricinde ekstra bir bilgin varsa söyle yoksada yazılanlara saygı duy konuşmak için konuşma adli sicilin bozuksa bu işlere girmeyeceksin bu kadar basit yok soylu yok Polat alamlar cok fazla dizi izliyorsun herhalde bu işin şakası yok adli sicili temizsr her yerden her alışveriş yapabilirsiniz tam tersi ise bu işlere girmeyin yazmışım iyi oku ondan sonra cvp ver

Ü

Üye silindi 899

Guest
Yanlış yönlidirmemi dostum yazdıklarımı iyi oku burası kurtlar vadisi degil senşn söyledigin bilgiler herkes tarafından biliniyor zaten burdaki konuşmaların hepsi hayal ürünü emniyetin nasıl işledigine dair hiç bir fikrin yok bide bana yanlış yönledirme yapma demişsin emin ol yazılanların hepsini okudum senin yazdıklarını zaten 10 kişi yazmış bunlar haricinde ekstra bir bilgin varsa söyle yoksada yazılanlara saygı duy konuşmak için konuşma adli sicilin bozuksa bu işlere girmeyeceksin bu kadar basit yok soylu yok Polat alamlar cok fazla dizi izliyorsun herhalde bu işin şakası yok adli sicili temizsr her yerden her alışveriş yapabilirsiniz tam tersi ise bu işlere girmeyin yazmışım iyi oku ondan sonra cvp ver

Polemik yapma dostum,

adli sicilin temiz diye 'RAHAT OLMA' diyorum. Herkesin kendi seçimi, kendi hayatı.

Arkadaslar komser bi arkadaşimla konustum
Size acikliyayim
Arkadaslar demişki elektirikten aliyorlar evet ama öle 2000 3000 üstü gelmedikçe birşey olmaz bazi insanlar ufoyla isiniyor her 2000 gelene baskın yapmiyorlarmiş
Uyusturucu yapiminda kullanilan mazemeler gerekli işik gubre kabin gibi mazemeler aldiginizda bunu polisler gidip almiyormuş zaten satiş yapan firmalar bunu haftalik olarak artik iletmek zorundalarmiş şimdi gelelim her bu mazemeleri alan kişinin evini basicaklar hayır

1.İlk sicil sabika bakiliyormuş
2.evde kaç kişinin ikamet ettigine bakiliyormuş
3.elektirik parasina bakiliyor
4.,çalişiyormu sigortasi varmi diye bakiliyormuş

Savcidan arama iznini su sekilde aliyorlarmiş
Örnek
Sicil sabikasinda uyusturucu ile içicilik veya saticiliktan dosyasi var veya denetimi var

Adam tek başina yasiyor growkentten alişveriş yapmiş bu adam sigortali 12 saat çalişiyor
Elektirik parasi 2500 tl gelmiş
Ve gelmeye devam ediyor savci direk arama kegadini veriyor
Bu sekilde geliyorlarmiş

Size acikliyayim
Arkadaslar demişki elektirikten aliyorlar evet ama öle 2000 3000 üstü gelmedikçe birşey olmaz bazi insanlar ufoyla isiniyor her 2000 gelene baskın yapmiyorlarmiş
Uyusturucu yapiminda kullanilan mazemeler gerekli işik gubre kabin gibi mazemeler aldiginizda bunu polisler gidip almiyormuş zaten satiş yapan firmalar bunu haftalik olarak artik iletmek zorundalarmiş şimdi gelelim her bu mazemeleri alan kişinin evini basicaklar hayır

Örnek
Sicil sabikasinda uyusturucu ile içicilik veya saticiliktan dosyasi var veya denetimi var

Adam tek başina yasiyor growkentten alişveriş yapmiş bu adam sigortali 12 saat çalişiyor
Bu sekilde geliyorlarmiş
Sagol dostum bilgilerin için herşeyin başı adli sicil kaydı adli sicilin temizse için rahat olsun milletinde kafası rahat olsun

Ü

Üye silindi 899

Guest
Polemik yapıp boş konuşan sensin herkesin kendi hayatıysa bildiklerin sende kalsın sağdan soldan duyduklarınla milleti yönlendirmeye kalkma

Ona buna sorupta paylaştığım şeyler değil, ticaretle uğraşıyorum TAÇSIZ kral. Ticarette faturaların nasıl sistematik şekilde işlendiğini, nereye gönderildiğini, nasıl filtreleme yapıldığını bildiğim için konuşuyorum.

Paylaşılanlara zaman ayırıp okuyan arkadaşlara ayıp oluyor, o yüzden uzatılcak bir mevzu değil. Sende uzatma.

acemikeçi

Yeni üye
Size acikliyayim

Örnek

Bu sekilde geliyorlarmiş
çok teşekkür ederiz kral adamsın

acemikeçi

Yeni üye
çok sağol hocam bilgilerin için

kral Arthur

Kıdemli Üye
Karbon filtre alacağına kömürünu al kendin yap evde çadır alacağına ikinci elden elbise dolabı al. Tanınmış olan kenevir amaçlı fan alacağına. Aspiratör al. Plagron Toprak alacağına. Normal toprak al sen karıştır.

İlhan9010

Yeni üye
Bende sana güldüm sadece Tedaş’ta çalışıyorum ve sana gülüyorum ne içiyorsun sen fatura yüksek. Geldi diye haber mi verecekler kimse ilgilenmezki onla sen uçuyorsun ben grow yapmıyorum her ay en düşük 1700 tl geliyor kilima var yetiyor cok hayal dünyasında yaşıyorsun bnce

Bende sana güldüm sadece Tedaş’ta çalışıyorum ve sana gülüyorum ne içiyorsun sen fatura yüksek. Geldi diye haber mi verecekler kimse ilgilenmezki onla sen uçuyorsun ben grow yapmıyorum her ay en düşük 1700 tl geliyor kilima var yetiyor cok hayal dünyasında yaşıyorsun bnce
hocam merhaba, kolay gelsin.

tedaş'ta normal elektrik tüketimi sınırları içerisinde, bir meskenin elektrik kullanımının "12-12" "18-6" "24-0" gibi olduğunun tespiti mümkün müdür? yani bu herhangi bir şekilde anlaşılabilir mı ya da dikkat çeker mi? yoksa bu bahsettiğimiz hurafe niteliğindeki yersiz bir kaygı mıdır?

İlhan9010

Yeni üye
hocam merhaba, kolay gelsin.

tedaş'ta normal elektrik tüketimi sınırları içerisinde, bir meskenin elektrik kullanımının "12-12" "18-6" "24-0" gibi olduğunun tespiti mümkün müdür? yani bu herhangi bir şekilde anlaşılabilir mı ya da dikkat çeker mi? yoksa bu bahsettiğimiz hurafe niteliğindeki yersiz bir kaygı mıdır?
Hayır kimseyi ilgilendirmez bu konu arkadaş. Uçmuş komedi

Dunn

Yeni üye
Beyler hiçbir sıkıntım yokta growkent den 1 kerelik 250 ml gübre siparişi verdim sizce bi sıkıntı olur mu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** **** ***** ********* **
  • T Chat bot:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** hahahaha *********
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens: