kızımda durum nasıl tavsiyeye açığım

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25993
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25993

Guest
dışardan bi sıkıntı gözüküyormu destek öneri tavsiyelerinize açığım turquaz marka toz yarasa gübresi 3 gün sonra sade su bugün yumurta kabuğu muz kabuğu falan karıştırdım toprağa çarsamba günü tekrar toz yarasa gübresi yapıcam

YengYeng

Yeni üye
alt yapraklarda lekeler var yansıma degılse mantar gıbı duruyo onlara bı bak kanka onun harıcı lst uygulasaydın ıyıydı

Evlat_dayisi

Yeni üye
dışardan bi sıkıntı gözüküyormu destek öneri tavsiyelerinize açığım turquaz marka toz yarasa gübresi 3 gün sonra sade su bugün yumurta kabuğu muz kabuğu falan karıştırdım toprağa çarsamba günü tekrar toz yarasa gübresi yapıcam

Masallahi war da, neler yaptin bugune kadar? Kac aylik kizin ustad? Neler verdin veg de?

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Masallahi war da, neler yaptin bugune kadar? Kac aylik kizin ustad? Neler verdin veg de?
aga saksıdaydı saksının topragı küçükbaş hayvan gübresiyle karışıktı sudan baska bişey vermedim şuan bi dolu bi boş toz yarasa gübresi veriyorum 5 litre suya 1.5 yemek kaşığı topragınada muz kabuğu ve yumurta kabuğu kırıkladım

Evlat_dayisi

Yeni üye
aga saksıdaydı saksının topragı küçükbaş hayvan gübresiyle karışıktı sudan baska bişey vermedim şuan bi dolu bi boş toz yarasa gübresi veriyorum 5 litre suya 1.5 yemek kaşığı topragınada muz kabuğu ve yumurta kabuğu kırıkladım
Yumurta kabugunu ve muz kabugunu topragin altina mi gomdun? Ben minik minik dogradim muz kabugunu ve yumurta kabugunu bir guzel ezdim, 1lt suya koydum, 1 gundur bekliyor, onu dokucem suya, benim konuya bakar misin? 10lt lik saksida, bugune kadar sadece duzgun bir gubre kullanmadim, sadece topragini yanmis hayvan gubresiyle harmanladim…

OttoMan347

√SEFİR√
Yumurta kabugunu ve muz kabugunu topragin altina mi gomdun? Ben minik minik dogradim muz kabugunu ve yumurta kabugunu bir guzel ezdim, 1lt suya koydum, 1 gundur bekliyor, onu dokucem suya, benim konuya bakar misin? 10lt lik saksida, bugune kadar sadece duzgun bir gubre kullanmadim, sadece topragini yanmis hayvan gubresiyle harmanladim…
Kankalar yumurta kabuğundan daha iyi verim almak için yani saf kalsiyum alabilmek için toz haline getirdiğiniz kabukları bi kase in içine koyup üzerine elma sirkesi dökerek içindeki karbondioksitn çıkmasına izin verin. Karıştırdıkça kabarcık çıkacak. 1 gün kurutmaya bırakın. Saf kalsiyum

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Kankalar yumurta kabuğundan daha iyi verim almak için yani saf kalsiyum alabilmek için toz haline getirdiğiniz kabukları bi kase in içine koyup üzerine elma sirkesi dökerek içindeki karbondioksitn çıkmasına izin verin. Karıştırdıkça kabarcık çıkacak. 1 gün kurutmaya bırakın. Saf kalsiyum
kanka yeni resimlere bakarmısın

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka hesap makinesiyle mi çektin fotoları :) şaka bir yana küçük bitkinin yapraklarının daha net fotosu var mı? Çamurlu su mu sıçramış mantar mı ayıkamadım

OttoMan347

√SEFİR√
Büyük bitkin için dayan fosfor ve potasyuma. Şuan gübreyi en çok istediği zaman. Kademe kademe ver yakmamak için orantıyı yakaladığında devam et

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Büyük bitkin için dayan fosfor ve potasyuma. Şuan gübreyi en çok istediği zaman. Kademe kademe ver yakmamak için orantıyı yakaladığında devam et
bugün 4 5 kaşık toz yarasa gübresi karıştırdım dibindeki toprağa toprak ıslaktı o yüzden suya karıştırmadım bu konuda ne düşünüyorsun

Ü

Üye silindi 25993

Guest
birde sence tahminen hasata ne kadar var elimdeki cigarayı ona göre içeyim bitirip kellelerden yemiyelim :))

OttoMan347

√SEFİR√
bugün 4 5 kaşık toz yarasa gübresi karıştırdım dibindeki toprağa toprak ıslaktı o yüzden suya karıştırmadım bu konuda ne düşünüyorsun
Kanka suladıkca köklere ulaşacak o sıkıntı yok şimdilik ama taze vermek en iyisi. Hasatına daha var en azından 1 buçuk ay diyelim mahcup olmayalım aldığı güneşe besin gör az bişey oynar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • elchavoo elchavoo:
    **** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ***** ***** ********* hahahaha ********** ***
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** ********* *** ***** **** ********* ** hahahaha* ***** ****
    +1
  • A ax-b:
    ***** ******** hahahaha***** hahahaha* ****** ********
  • deyorke deyorke:
    ** **
    ***** ******** hahahaha***** hahahaha* ****** hahahaha** hahahaha ********* ****** ***** ****** ******** **** ********
  • elchavoo elchavoo:
  • elchavoo elchavoo:
    **** ***** * ****** *** hahahaha*** *********
  • A ax-b:
    ********* ******** hahahaha***** ***** *** **** ********* ********* ***** hahahaha
  • elchavoo elchavoo:
    ***** ** ***** *** *** **
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    *** ***** *** ****** *** ****** ****** ********* ******* ******** hahahaha ********* ******* * **** *** ****** ******* * ****** ** *** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ******* ******** ********** ********** ****** ******* ***** ** ******** ******* ******** ******** ********* ****** hahahaha**
  • elchavoo elchavoo:
  • elchavoo elchavoo:
  • elchavoo elchavoo:
    ***** ******* ** *
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ** ****** ***** ******* ********* hahahaha* ****** ******* ******** ********** ********** ****** ******* ***** ** ******** ******* ******** ******** ********* ****** hahahaha**
    ****** hahahaha** ******* ******** **** ********** hahahaha ****** ***** *** ****** *** ****** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    *** ******* ****** ******* ***** ******* ** *
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ********** ***** ******** ******** ****** ******** ********* *****
    Night owl Night owl: **** ******** ********** ***** ******** ******** ****** ******** ********* *****