kızımda durum nasıl tavsiyeye açığım

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25993
  • Başlangıç tarihi

OttoMan347

√SEFİR√
Selamlar kankalar yağmur yağdı yapraklarda yağmur lekeleri var son durum bu en son 5 lt yağmur suyuna 2 3 yemek kasigi toz yarasa gübresi verdim

Gayet iyi de yağmur ağcına çıçmış yaprakların :D

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Ağa sazan havyari benm dükkanın yanında köfteci var balık falan temizliyolar ordan alcam bende

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Eywallah kanka Çarşamba persembe gibi koyayım miktar nasıl olsun sence

Ü

Üye silindi 25993

Guest
eywallah kankam görüşmek üzre Allah'a emanet olun ✋

Evlat_dayisi

Yeni üye
Selamlar kankalar yağmur yağdı yapraklarda yağmur lekeleri var son durum bu en son 5 lt yağmur suyuna 2 3 yemek kasigi toz yarasa gübresi verdim

Bende de lekeler sendeki gibi, ne demek bu lekeler? Neden olusur kanka?

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Net foto at bakalım
Kanka son durum bu bugün 2 gün önce hazırladığım kuru muz kabuğu gübresini verdim

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka son durum bu bugün 2 gün önce hazırladığım kuru muz kabuğu gübresini verdim

Büyük çok iyi durumda yapraklar kirli olduğu için sağlıksız demiyorum :) yarasa gübresi var mıydı verdin mi kanka? Küçüğe de azcık azot verirsin

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Büyük çok iyi durumda yapraklar kirli olduğu için sağlıksız demiyorum :) yarasa gübresi var mıydı verdin mi kanka? Küçüğe de azcık azot verirsin
Kanka yarasa gübresi baya verdim 3 4 kere küçüğe güvercin gübresi hazırlıyorum onu vericem inşallah bu arada büyüğün someklerin güneşi görmesini engelleyen yapraklarını kestim bunlar icilirmi harmanım :))

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka yarasa gübresi baya verdim 3 4 kere küçüğe güvercin gübresi hazırlıyorum onu vericem inşallah bu arada büyüğün someklerin güneşi görmesini engelleyen yapraklarını kestim bunlar icilirmi harmanım :))
Yok kanka tricom yoksa içilmez :D kuru buzla kubar yapayım desen o da olmaz hasat sonrası budadığın yapraklardan oluyor şuan için içilecek yapraklara erken malesef

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Fosfor olayıni nasıl hallediyum kanka sazan havyarini vericem fakat korkuyorum boceklenme yapar diye

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Bundan sonra ne önerirsin kanka o verdim dediğim potasyum gübresi 3 tane kuru muz kabuğunu rendeleyip 5 lik şişeye koyup üstüne yağmur suyu doldurdum 1 litresini 5 lik şişeye koyup üstüne su doldurup verdim

OttoMan347

√SEFİR√
Bundan sonra ne önerirsin kanka o verdim dediğim potasyum gübresi 3 tane kuru muz kabuğunu rendeleyip 5 lik şişeye koyup üstüne yağmur suyu doldurdum 1 litresini 5 lik şişeye koyup üstüne su doldurup verdim
Kanka kızın durumunu gözlemle duruma göre miktarı arttırırsın. Yapraklar çirkin buruşuk bi hal almaya başlarsa yarasa gübresini eklersin. Baktın bi durum yok çok sağlıklı sömekler şişmiyor ozaman da yarasa gübresi eklersin. Elinde bir çizelge yoksa gözlemleyerek gübre verilir. 1 2hafta sonra iyice aç olacak daya gübreyi şişsin sömekler yanma belirtisi gösterene kadar arttır sonra dur, hasata yakın olacağı için hafif yanık sorun olmayacak güçlü bir bitki sömek şişsin de yapraklar hafif yansın tekniği ;)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ***** ****** *** ****** *** *****