kızımda durum nasıl tavsiyeye açığım

• Konbuyu başlatan Üye silindi 25993
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 25993

Guest
evet beyler geçmiş olsn dileklerinizi alırım kızımı çalmışlar .......................................

Ü

Üye silindi 25993

Guest
deliricem aga kabin kurasım var eve uygun yollu nasıl kurarz varmı fikrin bu konuda

Legend86

Müptezel
Ama var yaa bilen arkadaşın varmıydı, illaki arkadaşlarımız iyidir fakat çürük elma çıkıyor kimlerin bilgisi varsa çaktırma takip et, yani alan kişi yakınındır, koyduğun yer ulu orta değil ya, biri yoldan geçerken alsın

Ü

Üye silindi 25993

Guest
Vay dıdısını ya ne biçim koyar adama, ağaç bakmak çok farklı bir şey evlat gibi bak bak alsınlar üzüldüm kardeş :(
kardeş gübreyi hazırladım gittim verecem köşeyi bi döndüm yok şişe elimden düştü dizlerimin üstüne çoktüm kaldım da yapacak bişey yok gitti emeklerim

Ü

Üye silindi 25993

Guest
bugün yine fotoğraflara bakarak 2 sigara içtik..... yeni oyun yeni şans beyler bol şans :)

Ü

Üye silindi 25993

Guest
kankalar selamn aleyküm bugun pet bardaklara 4 adet skank tohumu attım bakalım cıkacak mı cıkarsa eğer bunları saksıda bakmayı düşünüyorum saksı toprağı için fikirlerinize açığım...

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka odun kulunde potasyumdan cok zengin , ayni olay muz kabugu kulu icinde gecerli mesela meşe odunu kulu deniycem oranlari bilmedigim icin az az ilerliycem tabi agacin yapraklarina bakarak ne fazla ne eksik anlayamiycagim icin destegine basvurucam bu konuda eksigim :)
Meşe odunu külü potasyum iceriyor ama nekadar bilmiyorum, potastumun emilimini de arttırıyor. Agacin dilinden iyi anlarim herhangi bi durumda mudahale ederiz sorun yok sen yeter ki kullanacağın malzemeleri dogru oranda kullanmaya çalış. Muz kabuğu kurusu veya püresi ile yapmaya karar verirsen onda da yardimci olmaya çalışırım

Legend86

Müptezel
kankalar selamn aleyküm bugun pet bardaklara 4 adet skank tohumu attım bakalım cıkacak mı cıkarsa eğer bunları saksıda bakmayı düşünüyorum saksı toprağı için fikirlerinize açığım...
İçeride yapan bir abimiz var koçtaşta satılan verve marka toprak çok iyi dedi, baktım gerçekten iyi, sadece pertlit eklenir o kadar ama pahalı 40 litresi 260 tl şehir şehir değişiebilir, nette de baktım orada da pahalı

OttoMan347

√SEFİR√
Saol valla dostm organik ilerliycem senden yardimlarini bekliyorum , elimde 2 3 kili muzun kabugunu kuruttum , yarasa gubrem var fosfor icin azot icinde cicekte 2 3 sefer guvercin serbeti yapicam beraber ilerleriz zaten musait olursan
Tmmdir gubre hazirlamada rakildigin konular olursa ben buralardayım

Retroman

Yeni üye
Kankalar yumurta kabuğundan daha iyi verim almak için yani saf kalsiyum alabilmek için toz haline getirdiğiniz kabukları bi kase in içine koyup üzerine elma sirkesi dökerek içindeki karbondioksitn çıkmasına izin verin. Karıştırdıkça kabarcık çıkacak. 1 gün kurutmaya bırakın. Saf kalsiyum
Daha önceki konuları ve seninde vermiş olduğun bilgiyi kullanarak yaptım kanka, yumurta kabukları kurudular şuan, suya karıştırıp sulamamı yapacağım bitkilere, ingiliz tuzu falan karıştıracakmıyım, bitkilere nasıl vereceğim saf kalsiyumu bu konuda bilgi verirmisin kanka

OttoMan347

√SEFİR√
Daha önceki konuları ve seninde vermiş olduğun bilgiyi kullanarak yaptım kanka, yumurta kabukları kurudular şuan, suya karıştırıp sulamamı yapacağım bitkilere, ingiliz tuzu falan karıştıracakmıyım, bitkilere nasıl vereceğim saf kalsiyumu bu konuda bilgi verirmisin kanka
5 6 adet kabuk tozu ve 15 gr epsom tuzunu 4 lt suda kaynatirsin, su kaynayınca 5 dk fazladan kaynat ve ağzı kapali sekilde 1 gun bekletip 1 lt su 2 çay bardağı orantida kullanirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********