LSD etkisinde şeytani varlık gören hisseden varmı.?

Cashh

Doktor
olum öyle şeyler yok ya ajsfhwqehgwehjg bu ürünler sadece hafif görsel bulanıklar renk falan yapıyo element uydurmayın ya güldüm sabah sabah .d
Başkan ne yaptın sen dediğini şaka kabul ediyorum lsd dediğin bilinen en yoğun kafa karıştırıcı madde dir bu emniyet narkotik site nin tanımı şakamısın etme aklını alır adamın acid

CahilKush

Doktor
Peki kalıba sokmadan nasıl ifade edersin.?
Kanka ben acidi evreni enerjisini edinmek için kullanıyorum. Ve o aşamada gördüğüm yaşadığım seyler kesinlikle var boyut değiştiriyorsun ben 17. Boyutu gördüğümü düşünüyorum gördüğüm şeyler enerjiler herşeyin enerjisi var aslında herşeyin bir bütün olduğunu görüyorsun (insanlık hariç herşey)

Cashh

Doktor
Kanka ben acidi evreni enerjisini edinmek için kullanıyorum. Ve o aşamada gördüğüm yaşadığım seyler kesinlikle var boyut değiştiriyorsun ben 17. Boyutu gördüğümü düşünüyorum gördüğüm şeyler enerjiler herşeyin enerjisi var aslında herşeyin bir bütün olduğunu görüyorsun (insanlık hariç herşey)
Ve herşeyin birbiri ile örüntülü bağlantılı olduğunu hatta havanın bile örüntü bağlantılarını görmüşlüğüm var yıldızların simetrik bağ örüntülerini de gördüm çok şeyler gördüm anlatmak bir yana inanması çok zor

Ü

Üye silindi 23964

Guest
Yaşamamış olman olmadığı anlamına gelmez. Bunun için yurt dışına gitmeye de gerek yok istediğin her madde her kafa burada var. Hatta dünyanın her yerinden insan geliyor festivale burada takılıyor
kankam bahsetiğin şeyler manevi alem objeleri olmadıklarını asla söylemiyorum anack şöyle de bir duru var şeytan manevi alemdeyken melekler de manevi alem objeleri hani bunu bi önce kavra gelelim diğer hususa insan yapımı hiç bi şey sana bunların silüetlerini bile gösteremez bahsetiğin uyuşturucu da uyarıcı gurubuna giriyor gördüğün her şey sen ve senin beynindeki düşüncelerle alakalı sen şeytanı boynuzlu kırmızı bir varlık olarak hayal edersin kulandığında onu görürsün dersin ki şeytanı gördüm ancak bu senin gördüğün şeyin şeytan olduğunu doğrulamaz bence sen uyarıcı madeleri merak etmek yerine insan beyninin nasıl çalıştığıına odaklan

Ü

Üye silindi 23964

Guest
Bro senin yurt dışı baya boş geçmiş kusura bakma da herhalde bi extacy tanıdın orada
kendi dünyanda şeytanı da görmek istiyorsan kırk gündüşün kırkbirinci gün rüyanda zaten görürsün bunun için lsd ye gerek yok kanka

tilki

Üye
kankam bahsetiğin şeyler manevi alem objeleri olmadıklarını asla söylemiyorum anack şöyle de bir duru var şeytan manevi alemdeyken melekler de manevi alem objeleri hani bunu bi önce kavra gelelim diğer hususa insan yapımı hiç bi şey sana bunların silüetlerini bile gösteremez bahsetiğin uyuşturucu da uyarıcı gurubuna giriyor gördüğün her şey sen ve senin beynindeki düşüncelerle alakalı sen şeytanı boynuzlu kırmızı bir varlık olarak hayal edersin kulandığında onu görürsün dersin ki şeytanı gördüm ancak bu senin gördüğün şeyin şeytan olduğunu doğrulamaz bence sen uyarıcı madeleri merak etmek yerine insan beyninin nasıl çalıştığıına odaklan
Arkadaşların beyin hücreleri soberken çok fazla tetiklenmediği için uyarıcı halisinojen maddeler kullanınca şaşırıyorlar alemler keşfediyorlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********