LSD etkisinde şeytani varlık gören hisseden varmı.?

higthead

Jolly Green
Aynen kanka fena değil açıklaman şimdi çakra açılıyor görmediklerini görebildiğin boyuta geçiyorsun diycem bilmeyen arkadaşlar diyecekki ne çakrası ne gözü bilmeyene anlatmak köre renk tarif etmek gibi

Anlatamazssın bro boşver.Ben burda bırseyı savunmuyorum sadece acıklama yaptım. Kullanılan malzemenın farmakolojık ve anatomıksel etkılerını burda yazarım ama yıne kımse anlamaz boşver=)

Ü

Üye silindi 23964

Guest
Brooooo ne ıcersen ıcmı.Ben sıgarada kafamın ıcındekılerı yasamıyorum gayet rahatlıyorum eglenıyorum keyıf alıyorum. Ama agır seyler kullandıgımda ısın boyutu degısıyor.Neyse konu uzar gıder fazla derıne gerek yok.
ciarayı da şeytanı görmek için iç görürsün kanka :D

Ü

Üye silindi 24264

Guest
Kankalar herkesin kendi gorusleri var hayatta belirli seyleri anlamaya calistigi ve kurdugu teoremler var. Bazilarimiz ruhani samanizim ve budhizm gibi yerlerden gelen metafizik filozofi iceren ogretimlerden ogrenim alip psychedelic tecrubelerini bir cerceveye koyuyor bazilarimiz hepsi kafanin icinde yalnizca bilinc altin diyor. Iki tarafta sonsuza kadar tartisabilir zaten eger bilincini acip gercek bir tarisma olmadigi surece gercege yaklasamaz kimse ki zaten anonim bi forumda cok agir filozofik konular iceren bir konuda tartisma yapiyorsunuz, ben neden yasayamiyorum diye arkadaslar dozunu arttirsin sonra yasadiklarini yorumlasin kendince en iyi yol bu

Cashh

Doktor
Brooooo ne ıcersen ıcmı.Ben sıgarada kafamın ıcındekılerı yasamıyorum gayet rahatlıyorum eglenıyorum keyıf alıyorum. Ama agır seyler kullandıgımda ısın boyutu degısıyor.Neyse konu uzar gıder fazla derıne gerek yok.
Kankacım burada beni anlayan sanırım tek sensin adamlara anlattıklarım fazla geliyor direk reddediyorlar

Cashh

Doktor
Anlatamazssın bro boşver.Ben burda bırseyı savunmuyorum sadece acıklama yaptım. Kullanılan malzemenın farmakolojık ve anatomıksel etkılerını burda yazarım ama yıne kımse anlamaz boşver=)
Yine de hani inanmasalarda duysunlar diye anlatıyorum psyhedelic maddeleri özellikle psyhedelic festival de içersen bu anlattıklarım gerçekten yaşarsınız olunca şok geçirmesinler diye anlatıyorum

Ü

Üye silindi 23964

Guest
Kankacım burada beni anlayan sanırım tek sensin adamlara anlattıklarım fazla geliyor direk reddediyorlar
güzel kardeşim doğru tektir halisülasyon dediğin şeyin gerçekliği yok zaten sen gördüğün şeyi gerçeğe yorumlarsan zaten bu sende daaha değişik psikolojik sıkıntılara yol açacaktır beyini daha tıp dünyası çözemedi o yüzden daha fazla tartışmıyorum geceniz güzel olsun

higthead

Jolly Green
Yine de hani inanmasalarda duysunlar diye anlatıyorum psyhedelic maddeleri özellikle psyhedelic festival de içersen bu anlattıklarım gerçekten yaşarsınız olunca şok geçirmesinler diye anlatıyorum

Bro benım bırkac deneyımlerım oldu halusnatıf seylerı sevmem zaten kullanmıyorumda. Ben bana keyıf veren sıgara vs sevıyorum olay bu. Bilmeden içen arkadaşlar yalvarır bu kafa gıtsın benden dıye.

higthead

Jolly Green
Bende kaçar bu konu uzar gıder yukarda guzel acıklamamı yaptım.

Yukardakı acıklamayı anlamadılar bunun ıcın farmakolojık ve anatomık acıklamayı yapmam bıle.Gecenız guzel olsun=)

Ü

Üye silindi 23964

Guest
son olarak da istediğin psyhedelic maddeyi içeyim şeytan yada benzeri şeyler göreceğimi düşünmüyorum kanka benim kafam çok daha farklı yerlerde :D

Cashh

Doktor
güzel kardeşim doğru tektir halisülasyon dediğin şeyin gerçekliği yok zaten sen gördüğün şeyi gerçeğe yorumlarsan zaten bu sende daaha değişik psikolojik sıkıntılara yol açacaktır beyini daha tıp dünyası çözemedi o yüzden daha fazla tartışmıyorum geceniz güzel olsun
Yok kanka mevzu halisünojen değil baya bildiğin çakra açılıyor başka bir boyuttan bakıyorsun dünyaya öyle geçici anlık değil mevzu 8-10 saatlik boyutsal yolculuk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* ******** ****** ****** ********* *** hahahaha *** hahahaha* *** ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ** ******** hahahaha* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** ****** *** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ** ******* ****** *** ****** ****** ******* ******** ***** ******* ***** ****** ******** **** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ******* hahahaha* hahahaha** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ********* ********** ********* hahahaha** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** ******* ********* *** ****** ******* hahahaha** *** **** *** ******** *** ********* ********* ****** *** ******* ****** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** **** ******* **** ***** ****** ********** ****** ******* ** ** ***** ****** ******* ******* * *** ********* ********** *** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ********* hahahaha* ******* *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    * ***** ******* ****** hahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • T Turco:
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: ********** ********