Mushroom'S Günlükleri Golden Teacher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekli dosyayı görüntüle 7478Evet arkadaşlar bugün ekşm yaptık hayırlısı bakalım.... beklemeye devam.
nasıl mı yaptık.
%70 cocopeat
%30 vermikulit marıştırdık ve bunları düdüklüde 1.30 saat steril ettil. daha sonra 10lt lik saklama kabımızı steril ettik alkolle.

daha sonra ilk kat miselimizi serip üstğne coco vermi serdik bunu 3 kez tekrarladık ve kapağımızı kapattık.
15 gün beklemedeyiz dostlar. her gün açıp havalandırmayı unutmayın hatta kapağıyla yelleyin ama önce fıs fısla sulayın sonra yelleyin
soru varsa alabilirim.
Kanka substrate tarifini tam verırmısın gramaj gıbı ek olarak kolonı donemınde kapagı acılmasın dıyorlar meyve dönemınde acılmalı dıye sen nasıl uyguladın

Feanor23

Yeni üye
Kankalar herkse selam...

Şimdi olayı farklı bir seviyeye taşıyoruz. Öncelikle bu yazıyı okurken kendinize şunu sormanızı rica ediyorum.

"Mantar benim için bir eğlence mi? Yoksa yaşam adı verilmiş bu deneyimi ve kendimi bir adım öteye taşımamı sağlayan bir araç mı?"

Eğer cevabını "Eğlence" ise, sizlere iyi forumlar dilerim. Ve sizleri yargılamadığımı bilmenizi isterim. Çünkü konunun devamı, mantarı bir araç olarak görenlerle ilgili.

Az önce dnm/Turkey'de yeni birini gördüm. Ve 1g DMT'yi 115$'dan satışa sunmuş vaziyette. 0.25-0.45 mg arası normal doz olarak geçiyor. Yani 1g'dan 4 yolculuk çıkar büyük ihtimalle. Ben bu arkadaşı deneyeceğim. Çünkü bu arkadaş benim ruhani yolculuk listemde aslına bakarsanız mantardan önce geliyor...

Konuya ilgisi olan arkadaşları da bilgilendirmek istedim. Siparişi muhtemelen ay başı vereceğim. (Ay başına kadar sipariş verenleri gözlemleyip, scam mi değil mi? Her şey yolunda mı? Görmek istiyorum)

Sipariş istanbul içi ve yalnızca drop-off siparişler.

Kafa raporu da tüketim sonrası gelecektir. Tüketmeden önce bilgi vereceğim kuvvetle muhtemel.
@SkippeRR
Knk sen dolandırıcılığa kurban gideceğine ben gideyim o zaman.Çünkü bayadır psikodelik maddeleri araç olarak kullanmanın peşindeyim ben de senin kadar muhtemelen.Ve senin de tahmin edebileceğin gibi bu maddeleri araç olarak kullanmaya oldukça ilgi duyan birisi olarak dmt benim ilgimi de en çok çeken maddeydi.

Olmazsa danaya girer gibi birlikte girebiliriz 115 dolar benim içinde az para değil sonuçta.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 30498

Guest
@SkippeRR
Knk sen dolandırıcılığa kurban gideceğine ben gideyim o zaman.Çünkü bayadır psikodelik maddeleri araç olarak kullanmanın peşindeyim ben de senin kadar muhtemelen.Ve senin de tahmin edebileceğin gibi bu maddeleri araç olarak kullanmaya oldukça ilgi duyan birisi olarak dmt benim ilgimi de en çok çeken maddeydi.

Olmazsa danaya girer gibi birlikte girebiliriz 115 dolar benim içinde az para değil sonuçta.

Kankacım ben dmt'den vazgeçtim. Biraz clean web araştırması, biraz da sağlam bir dost ile sohbet sonucu bu arkadaşın bana uygun olmadığına karar verdim. Bu paralara değecek bir şey de olmadığına karar verdim.

Çünkü dmt agamızın bize uyguladığı tarife tam olarak şöyle;

Ölürken ve uyurken salgıladığımız bir takım kimyasalları vücudun salgılamasını sağlıyor. Kafa max 20dk sürüyor.

Daha önce bir belgeselde Ayahuasca'ya benzetildiğini görmüştüm. Fakat bu da asılsız çıktı.

Üstelik madde kimyasal. Ben biraz toprakçıyım. Topraktan çıksın canımı yesin.

fl0uxi

Yeni üye
Kankacım ben dmt'den vazgeçtim. Biraz clean web araştırması, biraz da sağlam bir dost ile sohbet sonucu bu arkadaşın bana uygun olmadığına karar verdim. Bu paralara değecek bir şey de olmadığına karar verdim.

Çünkü dmt agamızın bize uyguladığı tarife tam olarak şöyle;

Ölürken ve uyurken salgıladığımız bir takım kimyasalları vücudun salgılamasını sağlıyor. Kafa max 20dk sürüyor.

Daha önce bir belgeselde Ayahuasca'ya benzetildiğini görmüştüm. Fakat bu da asılsız çıktı.

Üstelik madde kimyasal. Ben biraz toprakçıyım. Topraktan çıksın canımı yesin.
bir kaç vendor buldum tatilde demiştin onlardan haber var mı

Ü

Üye silindi 19785

Guest
İyi kazanmasa niye yapsin bu isi hocam hayatini riske edip :)
Kaba taslak bir hesap yapalım 20 liraya kabin kurdun. 10 a yakın bitkiden 700 Gr aldın Gr 160 dan verdin diyelim eder 112 bin 30 lira elektrikti kabindi boku gübresi desen 80 bin civarında bir şey kalıyor 4 ay uğraştın aylık 20 bin lira için hayatını karartmaya değer mi? Tabiki herkesin kendi vicdani değer yargıları var. Bana aylık 200 bin de kalsa girmem bu işlere. Asıl asitten güzel para kazanıyorlar. Boşuna debeleniyoruz şurada yurt dışında olsak herşey çok daha farklı olurdu.

IcBlue

Doktor
Vendorlar iyi kazanıyor olmalı ki tatilleri maaşallah bayaa bir sürüyor.
bu işte para var mı? hayyvan gibi var ama offline olma mevzusunda para ezmek düşündüğünüz kadar ilk sebep değil :D yaz aylarında mantar growu kenevire kıyasla çok daha zor, zorlarsan yapıyorsun ama çoğu zaman buna değmiyor. ortam şartları ürünün kalitesini doğrudan etkiliyor, growu hakkıyla yapan adam da zaten bunu zorlamıyor. genelde yaza girerken kapanış growunu dağıttıktan sonra, elinde ürünün yokken online trafiğinin olması bir şey kazandırmayacağı gibi gereksiz de risktir. mantarla biraz haşır neşir olmuş tüketici de zaten bu offline tarihleri aşağı yukarı kestirir, darlamaz satıcıyı. satıcı da işi yok parası var ne yapsın, ezecek tabi asgghhjjk

Ü

Üye silindi 19785

Guest
bu işte para var mı? hayyvan gibi var ama offline olma mevzusunda para ezmek düşündüğünüz kadar ilk sebep değil :D yaz aylarında mantar growu kenevire kıyasla çok daha zor, zorlarsan yapıyorsun ama çoğu zaman buna değmiyor. ortam şartları ürünün kalitesini doğrudan etkiliyor, growu hakkıyla yapan adam da zaten bunu zorlamıyor. genelde yaza girerken kapanış growunu dağıttıktan sonra, elinde ürünün yokken online trafiğinin olması bir şey kazandırmayacağı gibi gereksiz de risktir. mantarla biraz haşır neşir olmuş tüketici de zaten bu offline tarihleri aşağı yukarı kestirir, darlamaz satıcıyı. satıcı da işi yok parası var ne yapsın, ezecek tabi asgghhjjk
Pirimiz IcBlue engin tecrübeleri ile aydınlattı bizi :) kanka şakası bir yana hakkaten böyle bir şeyi daha önce bilmediğim için fikir sahibi dahi değildim. Mantar konusunda hakkını yenilecek gibi değil eksik olma. Sayende çok şey öğrendim.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Kaba taslak bir hesap yapalım 20 liraya kabin kurdun. 10 a yakın bitkiden 700 Gr aldın Gr 160 dan verdin diyelim eder 112 bin 30 lira elektrikti kabindi boku gübresi desen 80 bin civarında bir şey kalıyor 4 ay uğraştın aylık 20 bin lira için hayatını karartmaya değer mi? Tabiki herkesin kendi vicdani değer yargıları var. Bana aylık 200 bin de kalsa girmem bu işlere. Asıl asitten güzel para kazanıyorlar. Boşuna debeleniyoruz şurada yurt dışında olsak herşey çok daha farklı olurdu.
Yok kankam yok. O iş öyle değil. En son bir vendora elinde ne kadar ürün var diye sorduğumda, "Kanka valla kalmadı ya 150g gibi bir şey var" dedi mantar için. Var gerisini sen düşün.
Efendim merhabalar. Forumda yenisiniz zannediyorum. Size nasıl yardımcı olabilirim? Benim IcBlue isimli bir kankam var, bana her şeyi öğretiyor, ben de gelip burada insanlara bedavadan anlatıyorum. Sana da yardımcı olmamı ister misin? kaşsdjşasd :D

Evet arkadaşlar. Maalesef koşullar, hava durumu ve sezon şuan kaliteli mantar yapmak için elverişli değil. Yapınca da pin'ler aşağıya doğru çıkıyor. Tecrübe eden var ben kefilim şkasjdşasd :D

Şaka bir yana;

Bugün benden çok daha tecrübeli mantar yetiştiren insanlara istinaden daha fazla trick biliyorum. 2 ay gibi kısa bir süre içerisine kağıt üzerinde olabilecek bir çok şeyi öğrendim. Sayıca gerçekten çok fazla insana yardımcı oldum. Çok yüksek dozlar tüketen insanlardan çok dağa sağlam adımları olan tripler yaşadım. Mantarın, bu triplerin hayatıma kattığı kalıcı değişiklikleri artık gözlerimle görebiliyorum.

Ve bunların hepsini sana borçluyum @IcBlue / Dostum sana belki milyon kere teşekkür etmişimdir ama duyduğum minnet borcunu kelimelerle ifade edebilmem mümkün değil. Ben kattığın şeylerden direkt ya da dolaylı faydalanan herkes adına sana defaatle teşekkür ederim.
(Sana nasıl hitap etmemizi istersin yüce varlık) şlasjdşasljd :D

Şimdi ise hedefimde Golden Teacher print ile bir kaç box devam etmek, kaliteli mantarlar, kaliteli printler ve kaliteli tripler yakalamak var. Hemen ardından ise bir şekilde benim Cambodian print bulmam gerekiyor.

Combodian ile benden ne gibi işler çıkar kestiremiyorum, ama bir yerde bir işin altında IcBlue diye bir imza görürseniz bilin ki başarmışımdır arkadaşlar :)

Saygılar & Sevgiler.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Aslında bir golden teacher bir de cambodian print ile iş çözülür. Lakin sinek mantarı sporu bile bulamıyoruz o da işin kötü kısmı. Vendor online olur olmaz yabışalım en iyisi :)

Bir instagram hesabı var, 10 hazirandan beri var gözüküyor (takip etmiş beni, galiba festival sayfalarını takip ettiğimden listeden bulmuştur ) , çeşitli kamp ve festival etkinlikleri için asid (lsd) gönderdiği iddiasında. çeşitli bilgi paylaşımları var. alışveriş yapan kullanıcıların mesajlaşmasını koymuş. (Bunların doğruluğunu bilmiyorum ! ) Kripto para değil papara , iban ile ödeme alıyorum diyor ve gizli kargolama. 220 ug 3 mavilik 1 sarı + kargo 1 sarı .
Hesap paylaşmanın dolaylı bir yolunu bulamadım yasak ya , nasıl ipucu versem. etiketli paylaşım yapmış, ama etiketi yazınca bir ton gönderi çıkıyor.

Beyler gerçek midir yoksa sahte midir sizce ? @SkippeRR
Geçen bahsetmiştim. Bu hesaptan yakınına gelip alışveriş yaptım. Arkadaşı göndereceğim dedi. Kurye müptezel bekliyordum matmazel çıktı :D efenim sonra kullanım ile ilgili sorular sordu, tavsiyelerde bulundu. Hatta neden kargo ile almadığımı sordu, ben de endişemi dile getirdim, adres bilgilerinden paket olma riski var vesaire. Onlar app üzerinden işi hallediyorlarmış falan. İlk olduğu için denemelik 220 lik aldım. Bu aralar deneme şansım yok, o yüzden arkadaşa verdim al sen kullan bana söyle diye. Gerçek mi kaliteli mi olduğunu bilmiyorum, bakalım.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Kankalar öncelikle herkese selamlar.

Bugün ki konumuz;

"Misafir umduğunu değil, bulduğunu yer." İsimli bir çalışma...

Burada her zaman mantarın güzel yönlerinden, tehlikelerinden ve risklerinden bahsediyoruz. Güvenlik önlemlerinin ne kadar değerli olduğunu ısrarla dile getiriyoruz. Hayatınızın en güzel tecrübesini yaşamak için başladığınız bir gecenin, bir anda hayatınızın en acı tecrübesi haline gelmemesi için nelerin yapılması gerektiğinden bahsediyoruz.

2 Gün önce tam olarak başıma böyle bir iş geldi. Hayatıma hediye gibi gelmiş bir güzel insan olmasaydı, bugün çok farklı şeyler yazıyor olurdum. Emin olun.

Biliyorsunuz piyasada bir süredir mantar bulunmuyor. Herkes gibi ben de bu dertten yanarken, bir arkadaşım sağ olsun bana elinde mantar olduğundan bahsetti. Ara sıra siteye yazdığım kafa raporlarından konu açılınca, "Benim elimde şu kadar gram golden teacher var. Ve defalarca tecrübem olmasına rağmen, senin anlattığın şu zirve kafaları yalnızca 2 kere yaşayabildim" Dedi. Bunun üzerine ne yaşadığını öğrenmek istediğimde anlattığı şeyler karşısında şaşkınlığa uğradım. Üstüne üstlük bu kafanın 20 dk sürdüğünü de söyleyince lemon tek'i nasıl hazırladığını ve diyet yapıp yapmadığını öğrenmek istedim.

Lemon tek ve diyet programını öğrenince sorunun buradan kaynaklı olduğunu düşündüm. Kendisi de bana 3g göndermeyi teklif etti. Bir şekilde anlaştık ve gönderi elime ulaştı. Ben 2 günlük diyetimi yapıp 25 dk dinlendirmek şartıyla ve her gram başına 2 adet limon yöntemiyle tek'imi hazırladım ve beklemeye başladım. Muhteşem bir deneyim heyecanıyla, deneyim boyunca dinleyeceğim müzikleri ayarlıyorum, kapı zilini söküyorum (Trip sırasında kapı zili duymak istemezsiniz, inanın bana) derken yavaş yavaş görüş açımın değişmeye başladığını ve etkisi altına girdiğimi hissetmeye başladım. Müziğimi açtım, çekyata uzandım ve beni çok derinden rahatsız eden bir his ile bir anda kalktım.

Çünkü bu yaşamaya başladığım şey golden teacher değildi :) Ama ben kendimi günlerdir hatta son anıma kadar golden'a göre hazırladım. Golden yaşayacağımı sanıyorum ve bu yaşadığım şeyin ne olduğunu, hangi tür'e ait olduğunu da bilmiyorum. Bu beni dehşet bir bad tribin ortasında bıraktı. Önce mantarın bozuk olduğunu düşünüp mide bulantısıyla kasılmaya başladım. Sonrasında ise zehirlendiğimi düşünmeye başladım.

İçimi büyük bir panik ve korku sarmaya başladı. Ambulansı aramayı düşündüm.

Hemen ardından bu kadar panik ve endişenin bana hata yaptıracağını düşünüp kendimi telkin etmeye, sakin olmayı denemeye başladım. Eğer zehirlendiysem önce bundan emin olmam gerekiyordu.

Kalp atışlarım normaldi, nefes alış verişim normaldi, midemde herhangi bir kramp hissi yoktu ve yaşadığım kafadan tiksiniyordum.

IcBlue'nun o ünlü sözü aklıma geldi "Arkadaşlar; Koşulların, ortamın ve güvenliğinizin ayarlanmış olması gerekiyor. Çünkü mantar "Ben bunu sevmedim, en iyisi ayılayım" diyeceğiniz bir ürün değil. Bunu içtiğiniz zaman 4-6 saat arasında yaşayacaksınız, kaçarı yok" sözlerinin tam ortasına düşmüştüm. Derhal yaşadığım kafayı küçümsemeye başladım. Çünkü eğer etkisine kapılırsam bana işkence çektirecekti. Tüm bu süreci başarıyla kontrollü bir şekilde atlatabileceğimi kendimi inandırdım. Ve her insan gibi tanımlayabildiği şeyleri tüketeceğini inanan biri olarak yaşadığım kafayı tanımlamaya başladım. Bu panik sırasında bahsettiğim hayatıma hediye gibi giren o insana ulaşmaya çalışmıştım. Bana geri döndü. Yaşadığım şeyin zehirlenme ya da golden olmadığını, sadece farklı bir türün etkisi altında olduğumu, (Burası çok önemli) fakat benim burada da mantarı dinleyebileceğimi ve oradan bir şeyler alabileceğimi söyledi. İşte bu sözler 3-4 saati rahat geçirmemi sağladı. Sonrasında ise sohbet muhabbet. Tüm süreci başarıyla hem yardımlarla hem de kendi başıma yönetmeyi başarmıştım.

Şimdi ben size bunları niye anlattım;

Arkadaşlar benim şu yaşıma kadar denemediğim kimyasal madde sayısı çok azdır. Burundan çekileni tutun da, ağızdan solunabilene en pisliğinden, en kaliteli bilinenine neler denediğimi anlatmak bile istemem. O deneyimlerden artık pek hoşlanmıyorum. Ve tüm bunları , dünyanın en saçma arkadaş gruplarının içinde, herkesin, herkese, herşeyi aniden yapabilme potansiyelinin bulunduğu metruk köşelerde yaşadım. Bu sebeple bad trip yaşamak benim için ilk değil. Fakat olaya bir de şu yönden bakıyorum. Ben bu mantarı, 3 yeni başlayan arkadaşla, 3'er gram şeklinde tüketmiş olsaydım ne olurdu? Sıçardık.

Bakın bu kadar tecrübeye rağmen ben çok ciddi söylüyorum büyük sıçardık. Hele birbirimizi dibe çekmeye başladıktan sonra kesinlikle o ambulans aranırdı. Büyük rezillikler yaşanırdı.

Ya da aranmaz, saatlerce cehennemi yaşardık. Kaldı ki bu benim yaşadığım henüz tam bir bad trip değil, onun da farkındayım. Bana sadece sopayı gösterip, "Haberin olsun" demekle yetinmiş oldu.

Fakat ben düşünüyorum bunun aynısı çok daha tecrübesiz, oto kontrolü olmayan bir kaç arkadaşın başına gelseydi ne olurdu? Kestiremiyorum gerçekten.

Size yalvarırım, eğer deneyimleyecekseniz çok ciddi önlemler alın.

He son olarak. Şimdi bana bunu gönderen arkadaş bunu vendor'undan 20g şeklinde golden teacher olarak almış.

Ben vendorla iletişime geçtim, cevap bekliyorum. Scam olduğunu düşünmek yerine bir yanlışlık olduğunu düşünmek istiyorum. Fakat olur da cevap gelmezse ya da nasıl bir cevap geleceğine bağlı olarak vendor ismini paylaşacağım ve forumdan kesinlikle alışveriş yapılmasına izin vermeyeceğim. Çünkü bir insana, "al kardeşim bu golden" diye başka bir şey vermek, onu kör kuyuya atmak demektir. Umarım yanlış anlamadır.

LÜTFEN DİKKAT

Sevgiler & Saygılar

Ü

Üye silindi 19785

Guest
En tiksinti duyduğum satıcı profili. Leş sigara üzerine am,jew vs madde sıkıp sağlam cigara diye satanı mi ararsın coke diye hero iteleyeni mi? Bu şeref yoksunları her zaman kazanma üzerine sistem kurdukları için senin saglığın bozulmuş, yüksek dozdan ölmüşsün, ambulans gelmiş mahalle ayağa kalkmış kullanıcı damgası yemişsin hiç umurlarında değil. Onlar için varsa yoksa para.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
En tiksinti duyduğum satıcı profili. Leş sigara üzerine am,jew vs madde sıkıp sağlam cigara diye satanı mi ararsın coke diye hero iteleyeni mi? Bu şeref yoksunları her zaman kazanma üzerine sistem kurdukları için senin saglığın bozulmuş, yüksek dozdan ölmüşsün, ambulans gelmiş mahalle ayağa kalkmış kullanıcı damgası yemişsin hiç umurlarında değil. Onlar için varsa yoksa para.

Bu mantarın farklı bir tür olmasından ziyade, başarısız bir hasat olduğu için kimyasal işlem görmüş olabileceğini de değerlendiriyoruz. Çünkü tüm deneyim boyunca bana aşırı kimyasal hissettirdi.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Bu mantarın farklı bir tür olmasından ziyade, başarısız bir hasat olduğu için kimyasal işlem görmüş olabileceğini de değerlendiriyoruz. Çünkü tüm deneyim boyunca bana aşırı kimyasal hissettirdi.
Belkide kontamine olmuştur. Adamda niaaah nolcek bea nasıl olsa zehirlenecekler diyip toplamıştır hasadı. Yada kendi denedikten sonra kimyasal eklemesi yapmıştır.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Belkide kontamine olmuştur. Adamda niaaah nolcek bea nasıl olsa zehirlenecekler diyip toplamıştır hasadı. Yada kendi denedikten sonra kimyasal eklemesi yapmıştır.
Kontamine ihtimali çok zayıf. Kontamine mantarın etkileri bu olmazdı. Çok daha büyük sıçış olurdu. Direk normal bir gıda zehirlenmesi gibi sonuçlanırdı. Her neyse. Artık sonuca bakacağız. Umarım geri dönüş yapıp kendini aklar. Olayı anlamadan etmeden karalamak istemiyorum ama ortada ciddi bir sorun var. Adam bu güne kadar golden diye aldığı hiçbir mantardan sadece 2 kere golden kafası yaşamış. Onu da geç 20g golden diye bunu göndermiş. Tuhaf bir olay var ortada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ceess Ceess:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ********* ******* ****** ***** **
  • Ceess Ceess:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ****** ******* ********* ********* *** ***** ********* ******* hahahaha**** ******* ******* ****** ********** **** ***** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ******* ********* ***** **** ****** **** ***** ******* ******* **
  • Ceess Ceess:
    **** *** *** ******* **** *** ********* *** ********* ********* ********** ***** ********* hahahaha* ***
  • Ceess Ceess:
    ********* ****** ***** ********** ******* ****** *** ****** *** ******** ********
    **** ******* ****** ********** ******* ******** hahahaha *** * ** ***** ******** ******* ********* ********** ******** ********* ***** ******* ********* ****** ***** *** ******** ******* ***** ********* ****** ********
  • Ceess Ceess:
    **** ********** ****** **** ********* ** ********** ****** ********* ** ******* ********* ***** hahahaha *** hahahaha****** ** ******** ** ** *** *** ******** ******* ******
    ****** ***** ** *** **** ********** **** ***** hahahaha* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • Ceess Ceess:
    **** ****** hahahaha**** ******* ********** ******* **** *** ******** ** ***** ******* ******* *** ***** ****** hahahaha* ***** ******* ****** hahahaha hahahaha**
    ******** ***** ****** ******** *** ***** ********* hahahaha** ***** ********** ********* hahahaha***** *** *** ******* ****** ********* ******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    *** **** ****** ****** ******** ******** ***** ****** ******** *** ***** ********* hahahaha** ***** ********** ********* hahahaha***** *** *** ******* ****** ********* ******
    ******** ******* ** ******** *** *** ********* hahahaha **
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ****** **** ********** ******* *** ******* ******* ***** ********** ******** ******** ******* ******** ******* ******* ** hahahaha* ******** **** **** ******* ********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ****** ****** ******** ********* hahahaha** **** ****** ****** ****** ****** **********
    **** **** *** ****** ****** ******* **** ****** ******* *** ***** *** ********** *** ******* *** ******** ********* ******** ********* ******** *** ******** ******** *** **** ******** ********* hahahaha ******** hahahaha** ******
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ******** ****** ****** ***** ******* *** ******* ******* *** ***** ** ***** **** ******* ******* ****** ******* ******** hahahaha ******* **** hahahaha* ** **** hahahaha ********* ******** **
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** ** hahahaha**
    New Rookie New Rookie: ***