SLH, WW, Amnesia Haze (Auto) 1000W / First Grow

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Şu an vantilatöre gerek yok nem oranın 80-90 arası ise direk kapağı al üstünden.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
En geç hareket 12-13 saate görürsün gibi geliyor.CDA6F04D-EEF6-4458-AAEA-3DB6D085541A.jpeg663C16E1-BBBF-41FB-BE0E-FBAE394BB0A6.jpeg1D923237-9864-4CFD-8948-2D884C03E8F4.jpeg

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Bunlar benim kızlar ve dediğim gibi biraz sabır ve az bişi dikkat

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Ben dışarda bakıyorum ondan mecburen koyuyorum sen ayarlayabiliyorsun nemi ondan ihtiyaç yok ona

matheus

Yeni üye
Ben dışarda bakıyorum ondan mecburen koyuyorum sen ayarlayabiliyorsun nemi ondan ihtiyaç yok ona
Kapağı kaldırdım. Umarım yarın ww'ler ile birlikte patlar hepsi.... Ve ölmeye yüz tutan amnesiamda canlanır. Ek olarak aldığım gübreleri görmüşsündür. Müsait olduğun zaman nasıl kullanacağımı takvimde nasıl hareket edeceğimi de söylersen çok güzel olur kanka. Bu işin sonunda umarım bir sigaramız vardır :)

Ü

Üye silindi 20002

Guest
49. günde olan critical kush ve nemi çok sevmiyor çiçeklenmede ondan mecburen geceleri istanbulda nem 70-80 arası olduğu için pervane çalıştırıyorum 20-07 arası

matheus

Yeni üye
49. günde olan critical kush ve nemi çok sevmiyor çiçeklenmede ondan mecburen geceleri istanbulda nem 70-80 arası olduğu için pervane çalıştırıyorum 20-07 arası
Kameradan 24 saat izliyorum nerdeyse... Şu an nem %89. Vant kapalı. Kapak açık. Tohumlar ışık görmüyor ve toprak hafif ıslak. Başka bir şey kalmadı herhalde. 14 gün böyle takılıcaklar.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Kapağı kaldırdım. Umarım yarın ww'ler ile birlikte patlar hepsi.... Ve ölmeye yüz tutan amnesiamda canlanır. Ek olarak aldığım gübreleri görmüşsündür. Müsait olduğun zaman nasıl kullanacağımı takvimde nasıl hareket edeceğimi de söylersen çok güzel olur kanka. Bu işin sonunda umarım bir sigaramız vardır :)
Olacağına eminim sevgili dostum. Gübreleri geri yollayabiliyorsan yollamanı tavsiye ederim. Çünkü coco gübresi almışsın ve senin ihtiyacın olan sorunun cevabı https://www.tohumsuz.com/threads/kolay-autoflowering-beslenme-takvim-Çizelgesi.1532/ burada oldukça net yazıyor :)

ayrıca filizler kafa verince vantilatörü en düşük devirde çalıştırabilirsin

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Bu arada ben biobizz kullanıyorum toprak ve besinler için ondan kullanmadığım ürün hakkında yanlış bilgi vermek istemem

matheus

Yeni üye
Olacağına eminim sevgili dostum. Gübreleri geri yollayabiliyorsan yollamanı tavsiye ederim. Çünkü coco gübresi almışsın ve senin ihtiyacın olan sorunun cevabı https://www.tohumsuz.com/threads/kolay-autoflowering-beslenme-takvim-Çizelgesi.1532/ burada oldukça net yazıyor :)

ayrıca filizler kafa verince vantilatörü en düşük devirde çalıştırabilirsin
Nasıl yani bu gübreler bir işe yaramıyor mu. WTF. Bir sürü para verdim cidden. TanG takvimini biliyorum.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Torf kullanıyorsun ama coco gübresi almışsın.
karbon filtrenin hacmi doğru mu yoksa sona sıfır koymadın mı 65 m3 olamaz diye düşünüyorum

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Nasıl yani bu gübreler bir işe yaramıyor mu. WTF. Bir sürü para verdim cidden. TanG takvimini biliyorum.
Değiştirebiliyorsan coco değil an sensi grow a - b ile değiştir derim yada all mixi kenara koy coco al ve onla devam et

matheus

Yeni üye
650 m3. Torf sadece başlangıç içindi. 14 Gün sonra cocolu toprağa geçeceğim. Gübrelerim coco form evet. Cocosuz toprakta olmaz diye bir şey var mı acaba? Kabin efsane vakum yapıyor :D

matheus

Yeni üye
Her şeyi değiştirebilirim. Toprak gübre. Coco ile olucaksa coco yaparım. Nasıl davranılması gerekiyorsa öyle davranırım. Coco'nun bir zararı yoktur herhalde?

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Her şeyi değiştirebilirim. Toprak gübre. Coco ile olucaksa coco yaparım. Nasıl davranılması gerekiyorsa öyle davranırım. Coco'nun bir zararı yoktur herhalde?
Ok o zaman sorun yok biladerim. Filtren iyi ve direk coco ya transplante et all mixe koyma bir sonraki growda all mixi kullanırsın koy kenara. Gübrelerin iyi hatta gereksiz fazla göründü bana :) ben olsam tang a uyardım ilk growum için tabi ondaki fark kullandığı ışık 2 adet hn 1 hologram led kullanıyor yani öyle sonuçlar alması çok normal geliyor bana. Bu arada 1000 watt ışık 95 w fan ve ekstralar ile ortalama saatte 1200 watt sistemin yaktığı elektrik olarak düşünürsek aylık 350-400 lira ekstra elektrik faturası gelecek buna dikkat :(

matheus

Yeni üye
Elektrik faturaso bence sıkıntı çıkarmaz çünki portatif klima sadece 2000w. Mikro dalga da aynı şekilde. Takip felan diyorsan artık bu saatten sonra yapıcak bir şey yok kanka :( Fiyat konusunda sıkıntı yok. Benim de 400 - 400 iki tane ledim viperspectra var. Onları flowering döneminde fullspectrum olduğu için tat versin diye takıcam. Gübreleri bilerek aldım çünki maks thc istiyorum. Led almayıp hps almamın sebebi de sömeklerin dolu dolu şişmesi.
Takip içinde otomatik ödeme yapıp kağıt gelmesini engelleyeceğim binama. Aklına başka bir şey geliyor mu. Not mahiyetinde güzel oluyor böyle konuşmak.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Hahaha iyiymiş :) thc yi yükselten okuduklarıma göre bitkinin yaşadığı stres daha ağır gibi geliyor. Sırf stresi arttırmak için auto bitkimin dallarını kırdım özellikle hasatın ağırlığından çok kalitesini düşündüğüm için minimal organik gübre kullanıyorum ben ve ilk gübreli sudan önce eğitime başlıyorum. 48 günlük bitkimi ilk eğdiğim fotoyu bulamadım ama sanırım 10. Gündü ve şimdi kokusunu duymalı ve sap kalınlığını görmelisin. Sana tavsiyem sakın topping yapma konunu takip edicem bitki resimlerini güncel atarsan lst ye başlayacağın ve yeri geldiğinde süper cropping yapacağın zamanı ve dalları söyleyebilirim. Ben topping vs yapmadım ama resimde gördüğün gibi 1 ana 2 tanede ana dala yakın super cropping( high stress yaratan bi işlem) yapılan dalım var. Çoğu kişi hasatın az olur vs diyecektir eminim ama amacım dediğim gibi thc sinin yüksek olmasını sağlamaktı ondan bitki outdoor olmasına rağmen bildiğin ağladı elimde. Bugün çıkanıda baston eğitimine alacağım. Konumu takip edersen görürsün işkencelerimi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **********