Super Lemon Haze Photo İlk Grow

dumanlıkafa

Kıdemli Üye
Her growda yeni bişey öğreniyorum kanka, her hata çiçeği daha iyi tanımamı sağlıyor, daha çok growumuz olacak bol hasatlı
Aynen kanka katılıyorum sana 20 yıldır toprakla uğraşırım her türlü tropik meyve vardır bahçemde ama bu bitkiyi yeni yeni tanıyorum birde imkanlar yavaş yavaş oluyor, zamanla daha güzel hasatlar alırız inşallah

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Kesinlikle öyle her growda hem sistem hemde çiçekler bir ileri seviyeye geçiyor ben araştırmayı okumayı severim meraklıyımdır 2 senedir bir serüven gibi bir çok hata birçok sorun oldu ama şuan aynı şey olsa ne yapacağımı biliyorum hepsi için bir ilkyardım planım var toprak içine girdikçe dahada içine çekiyor insanı herşeyin bir faydası var toprağa herşey toprak oluyor en basit örneği ile o yüzden toprakran geldik toprağa gidicez diyor ve sonlandırıyorum :D

Lemon haze hasatım tam kırumadı ama içilecek kadar kurudu kafam çok iyi kanka :)

dumanlıkafa

Kıdemli Üye
28.02.2023(111.gün/blom 59.gün)

Fotoğraflarda net görünüyor mu bilmiyorum ama %30-40 arası rakı rengi, amber henüz yok sizce ne kadarı kalmıştır Üstadlar? ona göre son gübreli sulama ve flas için planlamasını yapayım

dumanlıkafa

Kıdemli Üye
Kesinlikle öyle her growda hem sistem hemde çiçekler bir ileri seviyeye geçiyor ben araştırmayı okumayı severim meraklıyımdır 2 senedir bir serüven gibi bir çok hata birçok sorun oldu ama şuan aynı şey olsa ne yapacağımı biliyorum hepsi için bir ilkyardım planım var toprak içine girdikçe dahada içine çekiyor insanı herşeyin bir faydası var toprağa herşey toprak oluyor en basit örneği ile o yüzden toprakran geldik toprağa gidicez diyor ve sonlandırıyorum :D

Lemon haze hasatım tam kırumadı ama içilecek kadar kurudu kafam çok iyi kanka :)
Kanka toprak insanın elektriğini alıyor sakinleştiriyor resmen :D Bende tırtık aldım fena değil gibi bakalım tam olunca nasıl olacak :D

dumanlıkafa

Kıdemli Üye
06.03.2023(117.gün/blom 65.gün)

Toprak kuruyunca flush atayım mı yoksa bir gübreli sulama daha mı yapayım, flush atıp kuruyunca 3 gün karanlığa alacam ona göre hesaplamam gerekiyor

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Kanka benim sıcaklık sıkıntı olur temmuza kalmamam, bayramdan önce bitirmem gerekiyor bugün fark ettim sende antalyalıymışsın sen nasıl yapıyorsun o sıcakta klima mı var kabinin olduğu odada :D :D
Kanka martta start verdim haziran sonu hasat alırım yani tam gavur sıcakları başladığında, o yüzden sıkıntı olmaz ama temmuz ağustosta yapılmıyo klima şart

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
06.03.2023(117.gün/blom 65.gün)

Toprak kuruyunca flush atayım mı yoksa bir gübreli sulama daha mı yapayım, flush atıp kuruyunca 3 gün karanlığa alacam ona göre hesaplamam gerekiyor

Bence flush zamanı gelmiş tüm tricomlar buzlanmış yapraklar morarmaya başlamış flush atıp kuruyup karanlığa aldın falan tam kıvamında hasat olur kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********