Thc orani yuksek bitkiler icin destek

emekci

Yeni üye
Bir süredir araştırıyorum ancak yab.her sitede thc ve cbd oranlarını yazmiyorlar RSO kullanıyoruz 1 senedir neredeyse tekrar üretime geçmem lazım. Elimde lemonhaze var ayrica sipariş de vereceğim için THC oranı yüksek bildiğiniz isimleri paylaşırmisiniz indoor buyutecegim

cannabis16

Ordinaryüs
THCsi %30larda olduğu iddia edilen Gorilla Glue'nin 4. kuşak kırması var mesela..onu da yetiştirip içtim...daha aklıma gelmeyen birsürü genetik var %25nin üstünde olduğu iddia edilen genetiklerden.....birkaçıni deneyim ettim de aralarında THC olarak çok bi fark yok..deli gibi seni boğacak bi THC görmedim hiç.. belki şartların mükemmeleştirilmesi CO2 tüpleri iklimleme ısı-nem seviye mükemmelliği falan yapınca o THCler alınıyordur..belki..ama piyasadaki çoğu genetik %16-22 bilemedin 24 aralığında ...uçuk THC denen genetiklerden pek bi THC farkı yok..
yani ben diyorum ki piyasadaki ismi cismi bilinen ve cafe shoplarda satılan genetiklerden herhangi birinin içindeki THC iş görür...ister tedavi için olsun isterse yaşattığı kafayı zıpkınla tavan etmek için olsun mevcut THCleri yağı çıkarıldığında gayet güzel iş görür..bu benim fikrim..

emekci

Yeni üye
THCsi %30larda olduğu iddia edilen Gorilla Glue'nin 4. kuşak kırması var mesela..onu da yetiştirip içtim...daha aklıma gelmeyen birsürü genetik var %25nin üstünde olduğu iddia edilen genetiklerden.....birkaçıni deneyim ettim de aralarında THC olarak çok bi fark yok..deli gibi seni boğacak bi THC görmedim hiç.. belki şartların mükemmeleştirilmesi CO2 tüpleri iklimleme ısı-nem seviye mükemmelliği falan yapınca o THCler alınıyordur..belki..ama piyasadaki çoğu genetik %16-22 bilemedin 24 aralığında ...uçuk THC denen genetiklerden pek bi THC farkı yok..
yani ben diyorum ki piyasadaki ismi cismi bilinen ve cafe shoplarda satılan genetiklerden herhangi birinin içindeki THC iş görür...ister tedavi için olsun isterse yaşattığı kafayı zıpkınla tavan etmek için olsun mevcut THCleri yağı çıkarıldığında gayet güzel iş görür..bu benim fikrim..
Teşekkürler kanka bilindik bitkilere bakayim ben

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
  • NewGardener NewGardener:
    *** ****** **** *** ********** hahahaha** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
    **** ****** hahahaha****** ******
    ***** ** ******** ******* ******** **** ******** ***** hahahaha* ******** ***** ******** **** ****** ***** ******* ****** *****
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • G growmen:
    ******* ***** ******* ********** **** ** ******** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    **** ***** *** ****** ****** ***** ***** ****** ********* ****** ** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********* ********* ****** **
    ***** ****** ********* ****** *** ********** hahahaha* **** hahahaha* *** ****
    NewGardener NewGardener: ***** ****** ********* ****** *** ********** hahahaha* **** hahahaha* *** ****