White Widow Ve Lemon Og İlk Deneyim Çiçeklenme 5. Hafta Bitti

bu lemon ognin boyu kaç cm kanka baya boya girmiş gibi bide yaprakları budamıssın ya sence bi zararı var mı bende yapmalı mıyım https://imgyukle.com/i/Tu6ahR 60. günde çiçeklenmenin 3. haftası bitti benim. seninkinden daha yavaş gelişiyorlar ışıkla alakalı olması lazım .
@ochizir kankam gayet iyi duruyor seninkide . Bak benim birisi white widow birisi lemon og . Lemon og kush dan alınma . White widow Almanya'daki kuzenim getirdi tohumunu RQS den alınma. Tohum farkı var bal gibi thc atıyor white widow. Ondan büyük gelmiştir. Lemon og seninkine çok yakın

bu lemon ognin boyu kaç cm kanka baya boya girmiş gibi bide yaprakları budamıssın ya sence bi zararı var mı bende yapmalı mıyım https://imgyukle.com/i/Tu6ahR 60. günde çiçeklenmenin 3. haftası bitti benim. seninkinden daha yavaş gelişiyorlar ışıkla alakalı olması lazım .
Budamayı ben çok yaptım bana zararı yokmuş gibi geldi. Ama silas 1 hafta geciktirir bu budama demişti. Yani fazlası her şeyin zararlı. Fan yaprağı yüzünden ışık almayan sömek varsa onları net kes gerisi kalsın

ochizir

Üye
benimkide kushtan alınma lemon og. bakalım topmax kullanmaya devam ediyorum sömekler ufak kaldı cinsle alakalı demekki cins ışık

Adige

Yeni üye
Eyvallah kanka bu arada bitkilerin çok iyi görünüyor. Bende 4 ay önce hiçbir şey bilmeden bir şeyler yaptım şimdi hasatı bekliyorum. Bu site sayesinde daha iyi bir sistem ve daha çok bilgi ile ikinciye baslicam takipteyim bol hasatlar dilerim.

Eyvallah kanka bu arada bitkilerin çok iyi görünüyor. Bende 4 ay önce hiçbir şey bilmeden bir şeyler yaptım şimdi hasatı bekliyorum. Bu site sayesinde daha iyi bir sistem ve daha çok bilgi ile ikinciye baslicam takipteyim bol hasatlar dilerim.
Eyvallah kanka sanada bol hasatlar. Bakalım benimde ilk deneyimim oluyor bunlar. Bende kötü gittiğimi düşünmüyorum. Ama tek hatam 8 litrelik saksıya dikmek oldu. Çok geç öğrendim 12 lt minimum olmasını. Ona üzüldüm sadece saksı yüzünden giden emeğim olacak

bitkileriniz ateş ediyor. ww ve lemon mu yoksa ak mi :) şaka bi yana hasatınız bol olsun kankalar güzel gidiyor

Adige

Yeni üye
Aynen kanka nem makinası, ortamı aynı zamanda daha da sexy yapıyor :cool:Ekli dosyayı görüntüle 4332
Ekli dosyayı görüntüle 4333
White widow kızlarımız çiçeklenmenin 3. Haftasını bitirdi..!
Ekli dosyayı görüntüle 4334
Ekli dosyayı görüntüle 4335
Ekli dosyayı görüntüle 4336
Yavaş yavaş birşeyler oluyor sanki :oops:
Çok iyi kanka maşallah, peki bu nem makinasının kalitesi önemli mi baktım 150ye de var 500e de var. Birde ışık olarak ne kullanıyorsun kaç saksı var?

Cengoxl

Kıdemli Üye
Çok iyi kanka maşallah, peki bu nem makinasının kalitesi önemli mi baktım 150ye de var 500e de var. Birde ışık olarak ne kullanıyorsun kaç saksı var?
Sinbo marka bendeki 200 civarı sürekli açık maşallah bir sıkıntı çıkartmadı bana! Kalitesi tabiki önemli dostum, ışıklarım el yapımı toplamda 900 watt! 5 saksım var kanka white widow..!

A

ALTINPİPO

Guest
ben kullanıcıadı42 sordum ama kanka senin kabinide öğrenmiş olduk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    *** ** hahahaha **** ********** **** ******* hahahaha *** ****** *** * ******** *****
  • Probis Probis:
  • Probis Probis:
    **** ******* ********** ***** hahahaha ****** **
  • Probis Probis:
    *** ** ******** ******* ******** ******** *** ***** **** ***** ***** hahahaha ***** ******* *******
  • Probis Probis:
    ******* *** ****** hahahaha ******* **** ***** **** **** **** ** ****** **** *********
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** *********
    ******* ***** ******* ********** ******* **** ******* ***** *** ******** **** ***** ** *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    *** ****** **** ******** hahahaha** ********* * ***** *** hahahaha* ** **** ****** hahahaha* ***** ******
    +1
    **** *** ***** ********* **** **** hahahaha*
  • Probis Probis:
    **** ****** ***** ***** ******* **** ******* ********* ****** hahahaha ********** ********** ******** ********** ****** * **** *****
  • Probis Probis:
    *** ** *** ******* ******* ***** **** ***** ******** ** ****** ****** **** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ********* hahahaha**** ** **** hahahaha******** ******** hahahaha**** ** ***** **** ******** ********* ******
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
    ***** *
  • Probis Probis:
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** ********* *** ***** ******* ******* *** ** ** ******* ** ******* *******
  • Emmy Emmy:
    +1
    Emmy Emmy: ********** +1