Yapraklar saldiri altinda

sonerads

Kıdemli Üye
Kankalar selam. Kizlari bloom oncesi 36 saat karanliga almistim, sabah baktigimda asagidaki goruntu ile karsilastim. Kabinin icinde, saksida falan birsey goremedim ama bocek, orumcek gibi birsey diye tahmin ediyorum. Neem azal siparis ettim, bunun disinda yapilabilecek birsey var mi?

sonerads

Kıdemli Üye
1 tane devekuşu yumurtası 30 metre kare alanda herhangi bir örümcek veya haşerat olmasını engeller. İnternetten yeterli bilgiyi bulabilirsin. Mimar Sinan yaptığı camilerde 400 yıl önce kullanmış.
:)
Kanka devekusu yumurtasi da aldim neem azaldan sonra:D
Bizim eskiler de derdi hep onun yumurtasi olan yere orumcek gelmez diye, gg'den 160 tlye aldim bakalim gelir bikac gune:D

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Tamamdir kanka. Bu sabah baktim yine bikac yaprak ucundan benzer sekilde yenmis. Bela oldular basimiza cozeriz umarim.
Bitki zırhı al. 1 haftaya terminatör olsun bitkin. Sonra tesekkur edersin aşağıya bıraktım.))

sonerads

Kıdemli Üye
Bitki zırhı al. 1 haftaya terminatör olsun bitkin. Sonra tesekkur edersin aşağıya bıraktım.))

Kanka bundan almistim 1 ay kadar once 2 3 defa kullandim litreye 0.5 ml gibi. Kullanmaya devam edecem bos sulamalarda sagolasin:)

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Kanka yesillendir ona gore kullanalim:D
ben lt basi 0.5 ml verdim bilmedigim bir madde oldugu icin, sen nasil veriyosun, bos sulama mi, gubreli sulamada mi biraz aydinlatirsan sevinirim
Lt bası 0.5 iyi tamam ama kullanım şeklin ne. Onu onceden suya atıp karıstıracaksın en az 2 saat. Gübrelerden once. Sonra o suya gübreleri verip ph ayarlayıp vereceksin ki. Çalışşın
Boş yada gübreli. Bu şekilde ver
Hatta 5 lt suya 3ml at iyice karıstır o suda kalsın o. Sularken o suyu kullann gübreleride at ph ayarla ver

sonerads

Kıdemli Üye
Kanka ben de 2 saat once veriyorum hatta gecenlerde bir muhabbet dondu bununla ilgili, en az 2 saat once suya ekleyin cok zor cozunen bir madde demistim arkadaslara. Ben gubre ile hic vermedim acikcasi bos sulama gununde humikle falan verdim ama tabi ph her zaman olcuyorum. Sagolasin yine de bilgilendirdigin icin en azindan teknik dogruymus teyit etmis oldum.

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Kanka ben de 2 saat once veriyorum hatta gecenlerde bir muhabbet dondu bununla ilgili, en az 2 saat once suya ekleyin cok zor cozunen bir madde demistim arkadaslara. Ben gubre ile hic vermedim acikcasi bos sulama gununde humikle falan verdim ama tabi ph her zaman olcuyorum. Sagolasin yine de bilgilendirdigin icin en azindan teknik dogruymus teyit etmis oldum.
Kanka o zaman sen bi ekosol katı gübre al. Topraga serpiştir. Oda güzel topluyo bitkiyi

sonerads

Kıdemli Üye
Kanka o zaman sen bi ekosol katı gübre al. Topraga serpiştir. Oda güzel topluyo bitkiyi
Nasil yapiyoruz onu bro, sadece topragin uzerine mi serpiyorum. Benim saksi 27 lt, 24 lt falan doludur, capi 30 cm civari. Ne kadar dokmem gerekir, gubre yanigi falan yapar mi malum normal gubre de veriyorum

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Nasil yapiyoruz onu bro, sadece topragin uzerine mi serpiyorum. Benim saksi 27 lt, 24 lt falan doludur, capi 30 cm civari. Ne kadar dokmem gerekir, gubre yanigi falan yapar mi malum normal gubre de veriyorum
Ne kadar koyarsan koy yakmaz. Sen 2 su bardagı koy. Topragın üstünü komple eşele kaldır 2 3 cm. Dök serpiştir gübreyi kapat üstünü ve sula

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • E ErdemRS6:
    ****** hahahaha ****** ****** **** *** ****** *** **** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** ******* hahahaha***** *** ***** hahahaha**
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    *** hahahaha** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* hahahaha **** * ****** *****