Yapraklar saldiri altinda

sonerads

Kıdemli Üye
Kankalar dun neem azal uyguladim, yumurtayi da kabine koydum, bugun sabah baktigimda hasarli yeni yaprak goremedim. Tabi daha cok erken yorum yapmak icin, gozlemlemeye devam ediyorum, gelismeleri yazacagim. Bu arada @Woppy bana asagidaki linki atti, sizin de bakmanizda fayda olabilir, ozellikle orumcek konusunda farkli bir yontem var. Herkese iyi growlar.

sonerads

Kıdemli Üye
Selam arkadaslar. Gecen hafta carsamba ve dun yapraklara neem azal uyguladim, persembe sabah da devekusu yumurtasini koymustum kabine. Yani malzemeleri kullanali 5 tam gun oldu, yeni hasarli yaprak yok suan icin. Dun sabah yaprak uzerinde bi tane kucuk sinek olusu buldum. Ufacik, daha once gormedigim bir sinek turu, kendi kendine olmus, baska gormedim. Daha once karsilasmamis olsam da benim sorun sinek kaynakliydi sanirim, gerci yumurtayi almadan kabinin arka tarafinda birkac kez kucuk orumcek de gormustum ama son gunlerde hic gormedim. Suan icin neem azal ve yumurta yaprak sorunumu cozmus gibi, bikac hafta icinde sorun yasarsam tekrar yazacagim, yazmazsam sorun yok demektir. Umarim siz de kurtulursunuz en yakin zamanda.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
    T Tropikal.MR: ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****