Yaza sigara olsun

Emmy

Müptezel
Bu akşam alıyorum blooma kanka toplam 7 bitki var ışığım da alana yetmemeye başladı tekrardan ölçüm yapıp bitkileri şekillerine göre 70x70 e en verimli şekilde konumlandırmam lazım
Kanka cicege alirken keci boynuzu pekmezi de ver soguk sıkım olsun merakla bekliyorum canım <3

Avare

Doktor
Genel gidişat iyiye doğru gidiyor olmakla birlikte 6 bitkiden sadece geçen hafta yapraklardan dolayı toprağı gözükmeyen minik pistil göstermeye başladı.
Bitkilerin ve kabinin genel durumu bu şekilde.

Avare

Doktor
Çiçeklenmenin 2 haftası geride kaldı.
8 adet regular tohumdan sadece 3 adet dişi denk getirebildik buna da şükür diyerek kalan yolumuzu 3 bitki ile yürüyeceğiz.
Bitkilerimize haftada 2 sulama yapıyoruz şuan 300 er mg olarak anca tüketebiliyorlar.
Bir sulama pk 50-30 bir sulama 1 lt 1 tatlı kaşığı keçi boynuzu özü olarak veriyorum.

Son durum bu şekilde

5.yaprak

Üye
Kanka benim çorbacı dişi çıktı ama ışığa yanaşıyor ne kadar egsemde 10 cm kaldı
150 cob led ve 100 watt'lık çim işi LED taktım pistil ler çıkmaya başladı diye cob taraf da kalanlar önce gibi uçlar aşağı doğru pençe şeklinde Çin işi LED tarafı sorunsuz neden ışık stresi mi sıcaklık mi bilemiyorum

Emmy

Müptezel
Çiçeklenmenin 2 haftası geride kaldı.
8 adet regular tohumdan sadece 3 adet dişi denk getirebildik buna da şükür diyerek kalan yolumuzu 3 bitki ile yürüyeceğiz.
Bitkilerimize haftada 2 sulama yapıyoruz şuan 300 er mg olarak anca tüketebiliyorlar.
Bir sulama pk 50-30 bir sulama 1 lt 1 tatlı kaşığı keçi boynuzu özü olarak veriyorum.

Son durum bu şekilde

Masallah kanka durum gercekten iyi sevindim en azindan 3 tane de olsa seni diyerek devam et bidahakine tohumu bankadan alirsin daha iyi olur diye düşünüyorum bu arada benim bitkilerden 2 tanesi cicege girdi kanka moralim cok bozuk sitres yasadigi icin girdiyse durum vahim ama auto ise erkeden hasat alicam demektir seviyorjm seni canim kankim görüşürüz

Avare

Doktor
Kanka benim çorbacı dişi çıktı ama ışığa yanaşıyor ne kadar egsemde 10 cm kaldı
150 cob led ve 100 watt'lık çim işi LED taktım pistil ler çıkmaya başladı diye cob taraf da kalanlar önce gibi uçlar aşağı doğru pençe şeklinde Çin işi LED tarafı sorunsuz neden ışık stresi mi sıcaklık mi bilemiyorum
Kankam eğer yaprakların rengi koyu yeşil ve penceliyse azot fazlalığının işareti. Işık stresinde yukarı doğru kıvrılıp testereleşme yapar.

Avare

Doktor
Masallah kanka durum gercekten iyi sevindim en azindan 3 tane de olsa seni diyerek devam et bidahakine tohumu bankadan alirsin daha iyi olur diye düşünüyorum bu arada benim bitkilerden 2 tanesi cicege girdi kanka moralim cok bozuk sitres yasadigi icin girdiyse durum vahim ama auto ise erkeden hasat alicam demektir seviyorjm seni canim kankim görüşürüz
Sağolsun bir dost aracılığıyla ak-47 edinicem Eylül growun ak-47 olucak 15 lt 2 saksı şeklinde. 2 tanesi girdiyse iyi yinede erken hasad olucak elinde diğerlerinin yolu uzun daha çünkü.
Konuna ekleme yap kankam arada seninkilere de bakıyorum. Öpaaaaaj canım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** **** **** ******* **
  • H happyworld:
    *** ******** ***** ****** *** *** hahahaha ****** *** ******* ********* hahahaha ******** *******
  • H happyworld:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ****** hahahaha ****** ****
  • T Turco:
    **** *** *** ******* ****** **** * * ** hahahaha ******** *** *** ***** **** **********
  • H happyworld:
    ********* ***** *** ********** ********** *** hahahaha**** ***** ********* ******** ****** ********
  • H happyworld:
    hahahaha** ********** ******** *****
  • G GaribanMüptezel:
  • H happyworld:
    ** hahahaha *******
  • H happyworld:
  • G GaribanMüptezel:
  • G GaribanMüptezel:
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
  • G GaribanMüptezel:
    ****** ***** ***** *** **
  • G Groww1010:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +2
  • H happyworld:
    ******** ** ********* ****** **** ****** ****** hahahaha hahahaha
  • H happyworld:
    ***** **** ******** ****** **** ****** **** ******** ***** ******** ****** ********* ********* **********
  • H happyworld:
    ***** hahahaha ** hahahaha ********** **** hahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    Night owl Night owl: ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha...