BİG BUD & AK48 / TOHUMDAN HASATA

Myhtra

Müptezel
Maşallah çok iyiler.Runoff suyu ppm bıraz fazla ama onemlı degıl sonlardasın. Devam önndeki sulama bigbud over için olmuş olur tabi yine cuma cumartesi genele bakarız.
Kanka onun genetiğini okudum sponsorda 8-9 hafta yazıyor ak48 6-7 hafta o yüzden uzun sürdü heralde ancak durumlarını gözlemliyorum trikomlar için yorumun nedir

higthead

Jolly Green
Dostum trıkomlar ıcın 100x vs buyutecın yokmu? bu sekıl bakılmaz acılen temın et zamanı kacmasın trıkomların

Myhtra

Müptezel
24.09.2022 GÜNCELLEMESİ BLOOM 46. GÜN
Dostlarım merhaba , artık sonlara doğru yaklaşıyoruz overdrive yüklemesinden sonra ak kızımız şahlandı resmen havaların serinlemesi de işimize geldi. Hem görselleri hem trikom videosunu paylaşıyorum. 250 ml kadar alttan akıtıldı. Runoff ppm coşmuş durumda sanırım overdrivedan dolayı kızlarda herhangi bir problem yok yaprak uçları yanmaya başladı. Altta kalan cansız sömekler için budama yapmak gerekir mi ? @higthead

VERİLER : Sıcaklık 23-24C / Nem : 45-50 / pH 6.3 / Mesafe 40 cm

AK48 ( PPM 900 / Runoff PPM 4700 )
Sensi A-B 10ML
Bud factor x 5ML
Bud candy 5ML
Overdrive 5ML

BİG BUD ( PPM 1200 / Runoff PPM 2300 )
Sensi A-B 10 ML
Bud factor x 5 ML
Bud candy 5ML
Big bud 5ML

GENEL​

AK48​

BİG BUD​

AK48 TRİKOM​

higthead

Jolly Green
Alt someklerı alma zamanın cooooktan gectıııı=))) Trıkom lar oyle bellı olmaz ama ınceden rakılasmıs guzel. Trıkomları daha guzel cekersın foto. Artık alttan akan ppm takılma yaprakalrın yanması overdrıve dan over verdıgın zaman bıtkıyı zorlar bundan dolayı bıde sona yaklasıyorsun normal. Big bud trıkomlarını detaylı at hala pıstıller dık ve beyaz. Bazı extrem durumlarda pıstıller beyaz kalıp trıkomlar olmus oluyor benım 1 growumda basıma geldı bembeyaz pıstıllerdır ama trıkomlar olmustu hasatını almıstım o sekıl.

Myhtra

Müptezel
Alt someklerı alma zamanın cooooktan gectıııı=))) Trıkom lar oyle bellı olmaz ama ınceden rakılasmıs guzel. Trıkomları daha guzel cekersın foto. Artık alttan akan ppm takılma yaprakalrın yanması overdrıve dan over verdıgın zaman bıtkıyı zorlar bundan dolayı bıde sona yaklasıyorsun normal. Big bud trıkomlarını detaylı at hala pıstıller dık ve beyaz. Bazı extrem durumlarda pıstıller beyaz kalıp trıkomlar olmus oluyor benım 1 growumda basıma geldı bembeyaz pıstıllerdır ama trıkomlar olmustu hasatını almıstım o sekıl.
Kanka trikom için calyxlere baktım ama video kalitesi düştüğü için tam anlaşılmıyor rakı bende görüyorum %30-40 civarı. Karanlıkta flaşlı mı çekeyim nasıl yapalım ? Big bud genetik olarak haftası daha uzun bakalım bu aralar kahverengi pistilleri bekliyorum ama beyaz çıkarsa da şaşırırım çünkü örnekleri var dediğin gibi nasıl olacak bakalım

Myhtra

Müptezel
@higthead kanka tırtık için doğru zaman mı ? AN gübreli sigarayı kurutup içtiğinde çok boğaz yakıyor namussuz ancak sigarayı da anlamak istiyorum ne yapayım sence ?

higthead

Jolly Green
Şuan tırtık atsanda güzel ama yarın tırtık al seker yapraklarını vs kes carşambaya kadar kurusun carsamba tam 50. gun ozaman dene=) Yakması normal tester yapıyorsun oluyormu olmaya yakınmı vs dıe. Kac kere over verdık sımdıye kadar.

Myhtra

Müptezel
Şuan tırtık atsanda güzel ama yarın tırtık al seker yapraklarını vs kes carşambaya kadar kurusun carsamba tam 50. gun ozaman dene=) Yakması normal tester yapıyorsun oluyormu olmaya yakınmı vs dıe. Kac kere over verdık sımdıye kadar.
Kanka şimdiye kadar 2 over girdik haftalık dozu tamamladı tabloya göre over. Birazdan ufak bir sömek fırına girecek durumunu yazarım sana ayrıca

Myhtra

Müptezel
27.09.2022 GÜNCELLEMESİ 49.GÜN BLOOM

Dostlarım merhaba artık sonlara iyice yaklaşık AK kızımız için son gübreli sulamayı girdim tam doz olarak sulama yaptım trikomlar %40-50 oranında rakı şuanda cumartesi günü boş , sonraki sulamada ise keçili flush ile hasata geçeceğim o zamana kadar trikomlar iyice oturacaktır. Tırtık attığımda kafasını beğendim detaylıca rapor yazacağım ayrıca. Big bud kızımız ise trikom dolduruyor hala şeffaf olan trikomların %60-70 olmasını bekleyeceğim. Alttan yaklaşık 700-800 ml akıttım. Big bud sponsor verilerinde 8-9 hafta diyor pistillerin kızarmasını bekleyeceğiz.

VERİLER : Sıcaklık 23-25 / Nem : 45-55 / Mesafe 35 cm / pH 6.2 / Bitki başı 5LT

AK 48 ( ppm 1950 , runoff 4500 )
Sensi A-B 20 ML
Bud factor X 10 ML
Bud candy 10 ML
Overdrive 10 ML

BİG BUD ( ppm 1250 , runoff 2700 )
Sensi A-B 10 ML
Bud factor X 5 ML
Bud candy 5 ML
B52 5 ML
Big bud 5 ML​

GENEL

AK48

AK48 Trikom

BİG BUD

BİG BUD Trikom

Myhtra

Müptezel
01.10.2022 GÜNCELLEMESİ BLOOM 53. GÜN

Dostlarım merhaba , AK için sadece pH ayarlı su verildi. Big bud kızımıza overdrive girmeye başladık.AK kızımız için haftaya sulama gününde toplam 60 lt son 20 LT si keçiboynuzu ayarlı olarak sulama yapılacak ve ışığın altına tekrardan alacağım mecburen.

VERİLER : Sıcaklık 24-26 / Nem 50-55 / mesafe 35 cm / pH 6.2

GENEL​

AK48

10 LT ph 6.2 ayarlı boş sulama yapıldı alttan yaklaşık 2-3 litre boş su akıttım.

BİG BUD​

Sensi A-B 10 ML
Bud factor X 5 ML
Bud candy 5 ML
Overdrive 5 ML

Şakkir

Kıdemli Üye
Saksının altına koyduğunuz şeyin adı ne diye geçiyor, malum her şeyi en uygun fiyata almanın derdindeyiz.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Eline sağlık Kankam toplam bloom süresi ne kadar oldu şimdi Ak48 için. 55. Gün sanırım dimi yanlış saymadıysam.

higthead

Jolly Green
@AllGreen dostum over bıraz bıtım suresını uzatır nedeni ise yeni trikomalr pistiller oluşturmasıdır buda bazı growerları yanıltıyor daha şefaf diye. Yeni oluşmayan pistil civarı calyx lerdeki trıkomlara bak.

Saksının altına koyduğunuz şeyin adı ne diye geçiyor, malum her şeyi en uygun fiyata almanın derdindeyiz.

Myhtra

Müptezel
@AllGreen dostum over bıraz bıtım suresını uzatır nedeni ise yeni trikomalr pistiller oluşturmasıdır buda bazı growerları yanıltıyor daha şefaf diye. Yeni oluşmayan pistil civarı calyx lerdeki trıkomlara bak.

Kankam tüm budlardaki trikomları inceledim dediğin mevzu çok doğru yeni oluşan trikomlar var ancak overi kestiğimden beri dolduruyor daha süresi var flushtan sonra tahmin ediyorum ki 5-6 gün sürer kuruması yinede sürekli takipteyim. Tırtıktaki sigara çok güzel ama kesinlikle flush lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** ******* hahahaha** **** * ** ****** ******
    ******* ******* ****** *** ******* * ***** ** ** ****** **
    ******** *** ** ***** ****** * **** *** *** * **** ** ***** ***** ****** ********
    hahahaha****** hahahaha* ***** **
    ********* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    * **** ** ******* **
    ***** ***** ********** *** ****** hahahaha* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    hahahaha* hahahaha* ****** ******
  • O oziozi:
    ********* ******** ******** **** hahahaha* * * ***** ***** ******* ****** ***** hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ***** ******* ***** ****** *** *** ****** ****** ********* ***** **** ******* *** hahahaha ******* ***** ******* ****** ******* ******** ***** *** **** ***** ******** ******
  • O oziozi:
    ********** hahahaha***** ***
  • A acemiöğrenci12:
    ****** ***** **** *** hahahaha* ***** **** ** *****
  • A acemiöğrenci12:
    **** *** hahahaha* ***** *** ***
  • L Levrekbaz45:
    ****** **** hahahaha** ***** ******** ****** ***** ******* ******* ********* ******* ** ** *********
  • A acemiöğrenci12:
  • deyorke deyorke:
    ******** *** **** ********* **** ******** **** ***** *** hahahaha**** hahahaha***** ***
  • T tayfurishere:
  • T tayfurishere:
    **** ** hahahaha* ****** hahahaha
    T tayfurishere: **** ** hahahaha* ****** hahahaha