Bir Genç Cigaratör 2. Günlüğü

CahilKush

Doktor
Kanka bluedream sativa baskın çok uzamasın diye ona atayım diğerlerine de lst yapayım diyorum. Şey tam oturmuyor ama kafamda bloomda lst yapılmaz diye kaldı aklımda bikaç yerde görmüştüm bu bitki 25 günlükken çiçeğe başlasa ne ara topping yapıcam ne ara lst uygulayacağım bide TaNg kendi bitkilerinde topping yapmamıştı bakalım onu işin akışı içerisinde kararlaştıracağım :D eyvallah güzel yorumların için
O dedigin kisinjn grow linkini atarmisin kankam

CahilKush

Doktor
Dostum Merhaba, kelle uçurma nasıl yapılıyor tam olarak, ne zaman başlanıyor, topping nedir; lst nedir? Bilgilendirirsen sevinirim. :)
Kankam kelle uçurma bitkinin somek verdiği baş kısmından koparma işlemidir topping ve kelle alma aynı işlem Lst de özetle bitkinin dallarını sağa sola yatırarak somek başlarının eşit miktarda ışık almasını sağlamaktır forum'da hepsi var bakarsan götürsün yada youtube a yazarsan bu başlıkları orada da görürsün benim buradan anlatmam uzun sürer

Son düzenleme:
Kankam genetik ne ve auto mu bu bitki birde kac adet topping attın topping li olanın gelişimi digerine göre nasıl ?
Auto lemon og kankam bunlar.
1 kez topping attım bu arkadaşa 17. gününde toppingden sonra stres yaşamadı fakat sonrasında hava sıcaklığı öyle bir düştü ki gelişimleri durdu ne yazıkki. Kökleyip yeni tohum patlatmayı düşündüm yerim olmadığı için kız arkadaşım izin vermedi.
Toppingli olan 24. gün çiçeğe başladı diğeri 22. gün..
Toppingli arkadaşa 30. gün civarı budama yaptım bu arada fan yaprakları çok uzadı yatay olarak, haftasonu biraz daha kırpacağım.
35. günündeler şuan.

forum kurallarını oku kanka daha önce kushseedten almıştım bide burdan deneyeyim dedim bakalım hepbirlikte görcez çok fark var mı riske değer mi :) biraz daha maliyetli oluyor tabi riskide var gümrükte sıkıntı olabilirdi olmadı ama yeni tohum söyledim hatta 3 tane bruce banner 1 tane doktor shiva (bunu outdoor deneyeyim diyorum şartlara göre bakıcam) 2 tanede jack hepsi auto yakında gelir onlarda 15-20 günü buluyor siparişten sonra gelmesi

Stilinski

Yeni üye
Kankam kelle uçurma bitkinin somek verdiği baş kısmından koparma işlemidir topping ve kelle alma aynı işlem Lst de özetle bitkinin dallarını sağa sola yatırarak somek başlarının eşit miktarda ışık almasını sağlamaktır forum'da hepsi var bakarsan götürsün yada youtube a yazarsan bu başlıkları orada da görürsün benim buradan anlatmam uzun sürer
Tamamdır dostum, teşekkür ederim.

Kanka baya farketmiş :D Kararımı verdim topping yapıyorum :D
Şiddetle tavsiye ederim kanka en fazla 1 hafta geç vurursun baltayı ama karşılığını alırsın.
Bitkinin kafası sarmaşık gibi uzayıp gitmez yukarıya doğru kontrol edebilirsin.
Kolaları eşit şekilde yaydığın için ışığını dibine kadar sokabilirsin alt sömeklere de adam gibi lümen gelir onlarda gelişir düzgünce şişer.

kush1925

Üye
kankam bende tang yapıyorum 14. gündeyim ancak hem burada hem yabancı forumlarda baktım tang herhangi bir eğitim yapmamış o çizelgede, eğitim yaparsan çizelge günlerin tutmayabilir

kush1925

Üye
Kanka sende doğru diyosun bakalım valla zaman içinde durumlarına göre hareket edeyim diyorum
istersen sen eğitimli yap ben de eğitimsiz yapacam zaten 14. gündeyim, hasat zamanı karşılaştıralım

kanka bazılarını eğitimli bazılarını eğitimsiz yaparım muhtemelen tecrübe etmek için 4 tane bitki var
istersen sen eğitimli yap ben de eğitimsiz yapacam zaten 14. gündeyim, hasat zamanı karşılaştıralım

Kankalar bu Tang nedir bi grower mı ben çözemedim gitti
TaNg bir grower kanka hayvan gibi autolar yetiştiriyor sana bahsettiğim konunun linkine aşağıdan bakabilirsin

CahilKush

Doktor
TaNg bir grower kanka hayvan gibi autolar yetiştiriyor sana bahsettiğim konunun linkine aşağıdan bakabilirsin
sağol kankam hemen bakalım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • V vdeniz:
    hahahahahahahaha
  • V vdeniz:
    hahahahahahahaha
  • V vdeniz:
  • P puslu77:
    ******* ********** ****** ********* ***** ********* ******* ****** ****** ******** ********* ******** **** *** **** *** ******* ***** ** ***** ******** ***** ******** *
  • lavrens lavrens:
    *** ** ******* ****** hahahaha hahahaha ******* ******** **** hahahaha ********** ****** ********* ***** ********* ******* ****** ****** ******** ********* ******** **** *** **** *** ******* ***** ** ***** ******** ***** ******** *
  • P puslu77:
    ******** ********* ** ********* *** ******** ** * ***** ********** **** ** ******* ****** hahahaha ***** **** *** ** * ****** * **** ******* ***** hahahaha ****** ***
  • V vdeniz:
    hahahaha *** * * *** hahahaha hahahaha*** ******* ***** ** * ********
  • lavrens lavrens:
    ******** ****** *** *** **** ******** ** ****** ****** ****** ****** ******* hahahaha *** ***** **** ******* hahahaha** ***** ** ********** ***** * **** ******* ******** ***** ********
  • P puslu77:
    ***** ***** hahahaha****** hahahaha ********* ****** ******* ******* ** ********** *** **** ***** *** ****** ******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ** **** *** ********
  • lavrens lavrens:
    ***** ****** * * ******* ***** ********** *** ***** **** ******* hahahaha** ***** ** ********** ***** * **** ******* ******** ***** ********
  • lavrens lavrens:
    ***** **** **** ******* ****** ***** hahahaha
  • P puslu77:
    *** ** ** *** ***** ********** ***** ****** ****** **** *** ******* ******* hahahaha ******* ****** hahahaha** *** ***** *** ** ****** ***** ******* ***** ***** ********* ****** ********* *** ********** ********* ********
  • lavrens lavrens:
    ***** **** ** hahahaha ******* hahahaha *** ********** hahahaha** ******** ****** ***** *** ******* ****** hahahaha hahahaha**** hahahaha***** ** ** *** ***** ********** ***** ****** ****** **** *** ******* ******* hahahaha ******* ****** hahahaha** *** ***** *** ** ****** ***** ******* ***** ***** ********* ****** ********* *** ********** ********* ********
  • P puslu77:
    ****** ***** ****** **** ***** ******* ******* ***** ****** ******** *** ****** ** ***** *****
  • P puslu77:
    *** ******* hahahaha** ***** ** **** ***** ********* ********** * *****
  • P puslu77:
    ***** ******** ** ***** hahahaha** ******
  • P puslu77:
    *** hahahaha *** ** ** *** ********* ********** *********
  • P puslu77:
    ** ** ** ******** *** ****** ***** **** *** **** *** **** ******** hahahaha*** ** ******
  • P puslu77:
    ******* ********** ****** ** ******** * **** * ******* *** **** ******** **** ******** ****** *** ***** *******
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    P puslu77: ***** ****** ***** ****** ********* **********