Gümüş suyu ile tohum yapma hakkında bilgi

mami10_

Doktor
Tmm knk tekrardan sağol onunda deneyince burdan yazarım knk bakalım yakın zamanda uzun dönemleri bunların yanına atacam 1 ayları var bunların 1 ay 1 aydır :)
Şimdi aklıma geldi de auto ile photo çarpazlaşırsa ortaya karışık nesil çıkar.
RR(auto) rr(photo) 1:2:1 oranında olması lazım
Mendel genetiğine bakma şansın varsa ordan bak şu an kafam o kadar dolu ki tam hesaplayamadım

mami10_

Doktor
Tamam Kanka ben o vakit tek bitkimin tek dalına gümüş suyu alıp gunde bir kez fisfisliyorum. Hangi bitkiye yapayım peki biri çiçeğe gireli 2 hafta oldu diğeri daha girmedi bugün yarın girer ama. Son olarak kanka anlayamadigim için soruyorum tek bitkinin tek dalına yaptım diğer dallarını kendi kendine dolluyor değil mi başka işlem yapmama gerek yok yani.
Çiçeğe girrmeden önce başla erkeklik organın görene kadar sık
Tek dala sonra istersen poleni topla isyediğin bitkiyi dölle istersen bitki kendi kendini dölleesin ama etrafda başka dişi var ise onşarı da döller

Çiçeğe girrmeden önce başla erkeklik organın görene kadar sık
Tek dala sonra istersen poleni topla isyediğin bitkiyi dölle istersen bitki kendi kendini dölleesin ama etrafda başka dişi var ise onşarı da döller
Sağol kanka eksik olma takıldıgim bir yer olursa tekrar rahatsız ederim

Woppy

Ordinaryüs
Şimdi aklıma geldi de auto ile photo çarpazlaşırsa ortaya karışık nesil çıkar.
RR(auto) rr(photo) 1:2:1 oranında olması lazım
Mendel genetiğine bakma şansın varsa ordan bak şu an kafam o kadar dolu ki tam hesaplayamadım
Valla knk dedigin seyler hakkında bi bilgim olmadıgı için seni anlamadım k bakma mendel feln bilmem ben yinede ufak bi parca dölleyip denyeyim diyorum ne cıkacak bakalım 25 30 günde cicek acarsa auto cekmiş deriz eğer ciceklenme baslamazsa 40cı gün cicecege sokmayı planlıyorum şimdiden.

Valla knk dedigin seyler hakkında bi bilgim olmadıgı için seni anlamadım k bakma mendel feln bilmem ben yinede ufak bi parca dölleyip denyeyim diyorum ne cıkacak bakalım 25 30 günde cicek acarsa auto cekmiş deriz eğer ciceklenme baslamazsa 40cı gün cicecege sokmayı planlıyorum şimdiden.
Kanka 20. Günde sıkmaya basladin kaçıncı günde keseler patladı. Ona göre bir hesap yapmam lazım benim bitki 40. Gününde yetisirmi acaba

mami10_

Doktor
Şimdi bir az karmaşık bir konuçı, senin elindeki bitkinin genotipi baskın mı çekingen mi onu bilmek
lazım aıto olduğuna göre ya çekingen ya da hibrid olması lazım
Eğer 2 ihtimalide göz önünde bulundurursak çıkan bitkiler
Çekingen genotipte hibrid,
Hibrit genotipte karışık ve istikrarsız bir nesil ortaya çıkar
Denemeden de bilemeyiz denersin yine burdan ve ya profilden konuşuruz bakalım ne olacak

Woppy

Ordinaryüs
Şimdi bir az karmaşık bir konuçı, senin elindeki bitkinin genotipi baskın mı çekingen mi onu bilmek
lazım aıto olduğuna göre ya çekingen ya da hibrid olması lazım
Eğer 2 ihtimalide göz önünde bulundurursak çıkan bitkiler
Çekingen genotipte hibrid,
Hibrit genotipte karışık ve istikrarsız bir nesil ortaya çıkar
Denemeden de bilemeyiz denersin yine burdan ve ya profilden konuşuruz bakalım ne olacak
tmm knk haberleşiriz yine iyi aksamlar.
50-60 günde patlar, ama vegde sıkman lazım senin bştki çiçekte mi
Knk oto bitkide 20 gnlükken sıkmaya basla photo bitkiyede 20 30 günlükken idael bence. Anca olsuyor zaten keseler

Woppy

Ordinaryüs
Knk dalı komple fısfıslıyorsun Bask dallara sıcrammasına özen göster bence cicege girecek olana sık bu growda sadece polenleri alırsın birdahaki growda kullanırsın knk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ***** **** ******** ******** **** *** ***** ***** ********* ** ******* ** ***** ** ******** ******* ******** ** ***** ****
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha* **** ****** hahahaha**** ********** ***** *
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** ******** ********* ********** ***** *** ******** *** ***** hahahaha* hahahaha*** ****** **** ***** ***** ********** ******** ******* ** ******** hahahaha **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha* **** ****** ********* ********* ********** ***** ********** hahahaha**** ******* **********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** ******** **** ******* ******* ***** hahahaha*** *******
  • WillWilliamsWinston WillWilliamsWinston:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** **** ***** hahahaha** ******
    ******* **** ******** ***** ***** ******** hahahaha*** ***** ******** hahahaha *********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ***** ********** **** ****** ******* ******** **** ***** ******* ** ****** **** **
    +1
    ********* ********* ******** ******** ******** ******* **
    **** ** ***** ***** ***** **** ****** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* **** ******** ***** ***** ******** hahahaha*** ***** ******** hahahaha ********* hahahaha*** ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
    *** ** *** ****** **** *** ***** **
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    * ***** *** **** **** ***** ****** **** ***** ****** hahahaha** **** ****** ***** *** ********** *** ****** **** ******* ******* **** ****
    ***** ********* ******** *** ****** ** ****** ********** *** **** ** ***** **** **** ******** ***** ********* ****** ******* **** *** hahahaha ****** ********
    ******** ********** ** ** ********** *** ***** **** **** ******** ***** ********* ** **** ****** ********* **** **** ********* ***** **** ** *** ****** ******* hahahaha ******** **** ** ****** *** **** **** ***** ******* ****** *** **** *** *** ******** hahahaha ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha ******* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******** ********** ** ** ********** *** ***** **** **** ******** ***** ********* ** **** ****** ********* **** **** ********* ***** **** ** *** ****** ******* hahahaha ******** **** ** ****** *** **** **** ***** ******* ****** *** **** *** *** ******** hahahaha ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha ******* ****** ****** ******** ******* **** hahahaha ******* *****
    ***** ****** ***** ********* ********* ******* **** *** ******** ***** ******* ****** ****** ********* ****** ****** **** **** *** ****** ****** ****** *******
    ***** ** ******* ****** hahahaha**
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* hahahaha* ******* ******* ********** hahahaha hahahaha **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** ****** ********* ***