Kaç Gr hasat aldık? ( Bluedream auto)

tohumlusuz

Kıdemli Üye
enerjik bir kafa istiyorum aslında, bunun için tam olarak hangi anda flusha başlamalıyım ona karar veremedim

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Trikomların hepsinin %70-80 i bulutlu diye biliyorum ama yanlışım varsa lütfen düzeltin. Dediğim gibi ben kehribar arıyorum özellikle ondan hiç senin açından bakmadım ve araştırmadım.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
Trikomların hepsinin %70-80 i bulutlu diye biliyorum ama yanlışım varsa lütfen düzeltin. Dediğim gibi ben kehribar arıyorum özellikle ondan hiç senin açından bakmadım ve araştırmadım.

60% beyaz, opak :
Trichomes kafaları mükemmel şekilde biçimlendirilmiş ve hafifçe örtülmüş veya sütlü hale gelmiştir; Bu muhtemelen şu anda mevcut olan melezlerin çoğunun hasat edilmesi için en uygun zamandır.
Buradan hepsinin olduğunu anlıyoruz sanırım.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
62.gün trikom fotoğrafları.
1-trikomların görünüş itibari ile durumu hakkında ne düşünüyosunuz?
2-%kaç rakı görüyorsunuz?
3-son 10 günlük sade sulama aşamasına bu görünüşle ne zaman geçmeliyim(tahmini)?

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Enfesler iyi haber hasatına az kaldı, dostum enerjik bir kafa istiyosan tam flush zamanı, biraz daha rahatlamada olsun istiyorum diyorsan bir tık daha zaman verebilirsin. Buradaki mercek görüntüsü net bunu söylüyor.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
ama sömeklerin genel itibari ile şişmedi sanıyorum. sen ne düşünüyosun?

Ü

Üye silindi 20002

Guest
10 günde daha da şişer. Karanlık dönemin nasıl? Bide tüm tepe yaprak tricomları da böyle mi? Bitkinin geneline bak.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
10 günde daha da şişer. Karanlık dönemin nasıl? Bide tüm tepe yaprak tricomları da böyle mi? Bitkinin geneline bak.
farklı sömeklerin çeşitli boğumundan fotoğraflar hep aynı fotoğrafın tekrarı çok az. bitkinin geneli böyle aslında ama sanki biraz daha şişmeli dedim bilemedim bende, 8 gün önce de flush atmıştım, bu yüzden flush işlemini son 5-7gün yapmayı planlıyorum.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
İstersen 18-06 karanlık tarafın gücüne geçebilirsin :) yada net 20-04 ile bitirip baştan sona sonucu bizde tartmış olabiliriz.Bitkin daha şişecek hacim olarak arttığı ve hergün heyecanla beklediğin için bunu çok anlayamayabilirsin.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
İstersen 18-06 karanlık tarafın gücüne geçebilirsin :) yada net 20-04 ile bitirip baştan sona sonucu bizde tartmış olabiliriz.Bitkin daha şişecek hacim olarak arttığı ve hergün heyecanla beklediğin için bunu çok anlayamayabilirsin.
o zaman bir daha ki sulama ile beraber 10 günlük ph ayarlı sade sulamaya geçeyim mi?
3 sulamada 1 kere, 5 litreye 1 kaşık keçiboynuzu pekmezi vermeyi planlıyorum.

Ü

Üye silindi 20002

Guest
Pekmezi ver ama son flaşı düzgün ayarla çünkü kuruması 4-5 günü geçecektir. Direk 10 günlük dönemde kendini de10 diye şartlama 11-12 olur -9 olur. Tam hasat zamanı istiyosan enerjik kafa için Şimdi yukarı attığın trikomu düşün rakı kafalılardan 10 tanesinden 2 sinin sadece mantar kısmı hafif turuncu parlaklığı görmeye başladığında makası vurabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** hahahaha **** ******* hahahaha** **** ******* hahahaha** *** ****** ********* hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    * ****** *** * **** ***** ******** ********** ****** *** ******* * ********* ***** ********** hahahaha*** ****** hahahaha ***** ***** ******** *** *******
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ** ****** * ******* ********* **** ** ***** ******* ******** hahahaha* hahahaha
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
  • 2 2008Grower:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ******** hahahaha* * *** ***** ***** ***** ********* ****** hahahaha*** ****** ***** ****** * ** ** *** ********** ***** ******
    ********* ****** ***** ***** ***** ******** **
    *** ********* ******** ** ***** * **** hahahaha **** ******** ***** ******** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ******* *** *** ***** ****** *** * ****** ******** ***** ****** ********* ********* hahahaha** ******* ***** ***
    ****** ****** ** ******** ********* *** **** ****** ****** ********* hahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ********* hahahaha* *** hahahaha ****** hahahaha* ***** *** ***** *********
    ********** ******* ***** ***** *** *** **
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* ** **** ** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
  • 2 2008Grower:
    ** ******* ******* ***** ****** ****** ** ******** ****** ***** ****** hahahaha***** ******** *** ***** ***** ****** **** ********* hahahaha **** **** ***** hahahaha** ******** *** ***** ****** *********
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ** ******* hahahaha****
    ********** ***** hahahaha**** ******* **** ******** ********** ******** ****** hahahaha***
  • bandaleros bandaleros:
    ******* * ******* *** *** **
    VisneliKadayif VisneliKadayif: * ***** ***