Kaç Gr hasat aldık? ( Bluedream auto)

M

MalrukLord

Guest
62.gün trikom fotoğrafları.
1-trikomların görünüş itibari ile durumu hakkında ne düşünüyosunuz?
2-%kaç rakı görüyorsunuz?
3-son 10 günlük sade sulama aşamasına bu görünüşle ne zaman geçmeliyim(tahmini)?

8 gün sonra bence ufaktan son 10 gün sade sulama faslına geç 10.gün suladın sade su ile 3 günde kuruduğunu farzettik flush yaparsın 13 gün oldu. 3 günde de flush kurusa 16 gün oldu 2 gün de karanlığa aldın flush kuruduktan sonra. 18 gün. 62+18 = 80. gün.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
8 gün sonra bence ufaktan son 10 gün sade sulama faslına geç 10.gün suladın sade su ile 3 günde kuruduğunu farzettik flush yaparsın 13 gün oldu. 3 günde de flush kurusa 16 gün oldu 2 gün de karanlığa aldın flush kuruduktan sonra. 18 gün. 62+18 = 80. gün.
trikomları tekrar detaylı inceledim ve bugünde gübreli sulamama devam ettim.
belki 1 sulama daha giderim gübreli ya da 3gün sonra su vermeden önce yepacağım kontrollerde istediğim seviyeye geldiyse sade sulamaya başlarım.
şimdi bu 3.gün kuruyunca 7-10gün kadar sade sularım(1 hafta önce sade flush atmıştım.)sonra flush 4günde kurusa toplam 15gün desek ortalama,
62+15=77 günde olabilir bu hesaba göre yani :)

tohumlusuz

Kıdemli Üye

benim bitkim bu kadar tomurcuklanacak mı bu kısa süreçte onu merak ediyorum :) @By_Kush

Yylmzz

Yeni üye

benim bitkim bu kadar tomurcuklanacak mı bu kısa süreçte onu merak ediyorum :) @By_Kush

Brom üretecektir bence
Birde yapraklardan kubar yapacak mısın

Ü

Üye silindi 20002

Guest

Bence şişer son zamanlara . Blue dream o hatrı sayılır bir genetik biladerim. Az kaldı seninde mutlu günler yakın.
Bro bilmiyorum açıkçası uğraşır mıyım emin değilim
kesinlikle uğraşmalısın telef etme şeker yaptaklarını çok leziz oluyolar taze yapınca ben özellikle ayırıcam. Kesmeye yakın anlatırım napıcanı

kanka çiçeklenmenin ilk haftasında budama yapmismiydin tek seferlik ? Fan yapraklarını budadiginda nasıl bir tepki verdi . Bide yaprakların dibinden mi kestin yoksa sap bıraktın mi

tohumlusuz

Kıdemli Üye
65.gün trikom fotoğrafları. Son gübreli sulamasını yaptım, bu saatten itibaren sade sulama ve flush olarak ilerliyeceğim. Trikom durumuna göre de hasat edeceğim.henüz çoğu trikom da rakı kıvamını yakalamadı bu süreçte yakalar diye umuyorum.

kankam hassas tartını sipariş geç hayırlı olsn hasatın bol olsn müsaitsen şöyle ışık kapalı sömekleri bi çek ortam şenlensin.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
kankam hassas tartını sipariş geç hayırlı olsn hasatın bol olsn müsaitsen şöyle ışık kapalı sömekleri bi çek ortam şenlensin.
Sömekler istediğim seviyede şişmedi bakalm daha şişer herhalde.

CubeHaze

Üye
Kankam sonuna gelmişsin emeğine sağlık. Bende yaklaşıyorum yavaştan. Mikroskop alacağım hazır dursun. Sen ne aldın mikroskop link paylaşabilir misin? Memnun kaldın mı birde

Ü

Üye silindi 20002

Guest
65.gün trikom fotoğrafları. Son gübreli sulamasını yaptım, bu saatten itibaren sade sulama ve flush olarak ilerliyeceğim. Trikom durumuna göre de hasat edeceğim.henüz çoğu trikom da rakı kıvamını yakalamadı bu süreçte yakalar diye umuyorum.

Karanlık evreyi son dönemlerde ben 2-3 saat arttırıyorum. Tomurcukların benim kızımda bu dönemde daha fazla patladığını fark ettim. Hasatla alakalı kaygın yoksa deneyebilirsin.

tohumlusuz

Kıdemli Üye
Kankam sonuna gelmişsin emeğine sağlık. Bende yaklaşıyorum yavaştan. Mikroskop alacağım hazır dursun. Sen ne aldın mikroskop link paylaşabilir misin? Memnun kaldın mı birde
Growkentte 60x olan mikroskopu aldım kanka memnun muyum bilemiyorum görüntüler ortada, üzmedi sanırım :)
Karanlık evreyi son dönemlerde ben 2-3 saat arttırıyorum. Tomurcukların benim kızımda bu dönemde daha fazla patladığını fark ettim. Hasatla alakalı kaygın yoksa deneyebilirsin.
ilk 12-12 düşünmüştüm fakat kademeli artarak 18-6ya döneceğim sanırım bende son 1 hafta

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
  • S selülozik tiner:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******** ***** ** **** ***** hahahaha*
  • jackherermi jackherermi:
  • bandaleros bandaleros:
  • S selülozik tiner:
    ***** ******** ***** ** **** ***** hahahaha* ***** ******* * *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********** ***** ******* ***** ****** ** *** ****** ******* **** * ***** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ********** ******* *** **** ******** **** ******* ** ******** ****** *** ******** ******
  • S selülozik tiner:
    *** ********** hahahaha* *** ********** ******** ***** ******** ******** **********
  • NewGardener NewGardener:
    +1
    hahahaha *** ******
    ***** *** ******** ********** hahahaha* *** ********** ******** ***** ******** ******** **********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********* ***** ******* hahahaha* ******* *** ******* **** hahahaha * ******* ***** hahahaha
    ***** ******* ** hahahaha** ** ********* ******** ******* ***** **** ****** ********** ****** * ****** *** ******* *** hahahaha* ****** *** *** ********* ********* ******** ***** **** ***** ******* ****** **** ********** hahahahahahahahahahahaha*******
    ** hahahaha* * **** **** ***** **** **** *****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ********** ********** ***** ***** ******* ** hahahaha** ** ********* ******** ******* ***** **** ****** ********** ****** * ****** *** ******* *** hahahaha* ****** *** *** ********* ********* ******** ***** **** ***** ******* ****** **** ********** hahahahahahahahahahahaha*******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ***** ****** ****** ***** hahahaha*** ***** *******
    +1
  • Coke Coke:
    ** ********** *** ****** ******* ****** ***** ******* **** hahahaha
    **** ** ****** ***** **
  • Coke Coke:
    *** **** ****** ******* **
    NewGardener NewGardener: *** **** ****** ******* **