Süpriz idrar yiyenlerden bilgi !

68 cikti kanka 458 den 68 dusmus 1 hafta olmadi daha ve gunde en fazla 1 litre su iciyorum normal davrandim bence 6 gunde nerdeyse 50 altina dusucekti bence bol siviyla 50 altinda rahat duser
Kanka burdaki arkadaşlara yardımcı olması açısından birkaç soru soracagım

Son kullanımın kaç gün önceydi? son kullanımından önceki 30 gün boyunca
1-Kaç gr içtin yaklaşık?
2-kaç gün içtin?
3-kaç sarım içtin?
4-sararak mı içtin yiyerek yada vape falan mı?

ksks

Yeni üye
Valla kral ben 20 yildir iciyorum bu olay basladiginsan beri kontrollu iciyorum dersten ciktindan sonra hergun 1 hafta boyunca 1 sigara yada 2 sigara iciyorum gunde sonra kwsiyorum bu takip icin grcen hafta carsmba gece 2 sigra ictim sabah verdim 458 cikti 1 hafta kestim ve normal rutin hayatima devam ettim hala referans altina dusmemis 68 cikmis simdi yarin dersim var yarindan sonrq yine takilip yine vericem bol suyla ve idrae sokturuculerle 2 ser gun arayala bakip bi kontrol ettircem nekdar dusuyor kendim bu isler icindeyim test olarak matematigiini cozmeye calisiyorum ama hwrkesin vucut metabolizmasi ayri

ksks

Yeni üye
Ben cok.tecrubelo.degilim.arkadaslar sadece deniyorum suprize gitmeden 15 gun once kwsmitim negatif cikti simdi 2. Supriz yiycem die kontrollu gidiyorum bizde bir supriz yiyen bir arkadas vardi 8 gunde temiz verdi onumuzdeki hafta daha iyi sonuc alicagimi dusunuyorum. Bence temiz cikarsin diyorum ama senin durumunda olsam kendi yerime koyuyorum gitmemek icin elimden geleni yapardim kotu durum kardes yani calistiklari kitler belki daha hassas yada calistiklaei yontem fsrkli bilmiyoruz.

ksks

Yeni üye
Valla erterasan kanka yarin git test yaptir ayni gun sonuc alirsin bak durumuna bence garanti olsun ole git bence yoksa rapor falan bakican bence

ksks

Yeni üye
Yarin dersim var sonra hafta sonu takilip yine takip edixem 1 hafta kesip bol sivi alarak bakalim nekadar etkili sivi alinimi tespit icin

Arkadaslar merhaba. Dun aksam sehirler arasi otobuste kopekli aramayla yakalandim. Ustumde yarim gram ot vardi. Ve 3 gundur ust uste baya takiliyordum. 3 gun icinde toplam 9 tane ..e.x ve 1 gr ot kullandim. Otobusten aldilar jandarmaya, ifade verdim. Ordan idrara gönderdiler. Sicilim temiz ve daha once boyle bsy hic basima gelmedi. Surec nasil isliyor suandan itibaren bilmiyorum. Ifadede e,,x kullandığımi soylemedim. Bir sorun olur mu? Surec nasil isliyorum. Anlatabilir misiniz? Korkuyorum dogrusu. Yardimci olabilir misiniz?
Denetimli serbestlik alıcaksın 1 sene seminerlerin sürecek

beyler pazartesiye ertelettim güç bela 13 gün olacak tam suya abanıyorum inanılmaz birisi içimi rahatlatcak birşey söylesin allah aşkına
13 günde dediğin gibiyse temizlenirsin kanka, ben de süprizi 2 hafta önce verdim 10 gün önce kesmiştim, ilk 3 idrarda da 10 gün önceden kesip temiz vermiştim, inşallah yine temiz vericem bugün sordum sonuç gelmemiş daha, boyuna kilona bakıyorum nerdeyse aynıyız ben de bol su ve ödem attırıcı yaptım, bence temiz verirsin 13 güne kanka rahatla, en kötü olacağı savcı karşısına çıkıcaz bir daha denetim vericek veya sicile işlicek dünyanın sonu değil ne suçlardan girenler var denetime rahat ol

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Temiz vereceğini iddaa ediyor yazmıştım geçen hafta verdi ama sonuca hasta sitesinden ulaşamıyoruz bilgi vermiyolar

ksks

Yeni üye
Kanka 13 gun iyi bir sure az takildim diosan sana suju diim 1000 lik seruma lasix idrar sokturucu taktir bol sivi devam sonrada dua et vercen zaten bence raaht verirsin

Bpdell

Yeni üye
Kanka 13 gun iyi bir sure az takildim diosan sana suju diim 1000 lik seruma lasix idrar sokturucu taktir bol sivi devam sonrada dua et vercen zaten bence raaht verirsin
kanka dün bir tane içtim lasix inanılmaz böbreklerim ağrıdı bugün içmedim o yüzden 4 litre şuana akdar falan su içmişimdir işiyorum durmadan yinede lasix içeyyim mi ekstra bir faydası olurmu

Bpdell

Yeni üye
birde dostlar ben ilk denetimi ne zaman yedim nasıl öğrenicem 2019 biliyorum ama hangi ay yani bu 5 yıl ne zaman bitecek bu stresle yaşanmaz bunu görebildiğimiz bir yer varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********