Süpriz idrar yiyenlerden bilgi !

sfree

Yeni üye
arkadaşlar size verilen programı düzgünce okursanız zaten ne zaman süprize gönderileceğinizi az çok anlarsınız, bazı günler hem seminer sunumu hem de vaka sorumlusu ile görüşme planlanmıştır, o günlerde vaka sorumlusunun yanına gittiğinizde sizi süprize yolluyorlar, bunu bana sağolsun bireysel danışmanım söyledi bilgi içerden yani, normal seminer günü mesajla vs hadi idrara diyip çağırmıyorlar seminer+vaka sorumlusu ile görüşme olarak planlanan günlerde sizi vaka sorumlunuz yolluyor idrara, bu şekilde planlanmış 3 gün var tüm program içinde zaten, en az birinde yolluyorlar. haftaya perşembe hem seminer hem vaka sorumlusu ile görüşme günüm, bu yüzden on gün kala içmeyi kestim, idrarı da 3 iş günü içinde vermemi isteyecekler zaten 13 gün bana rahat rahat yetecek temizlenmem için inşallah, spor ve bol su ile üstesinden gelmeye çalışıyorum
İyide kanka bende sadece seminer yazıyor vaka sorumlusu ile ilgili hiç birşey yazmiyor

ramo3534

Yeni üye
benide ds sütecinde 3. bireyselden sonra süprize yolladılar 17 gündür temizdim ondan öncede 2 aylık süreçte 2-3 kere takılmışımdır sporda yapıyorum düzenli suda çok tüketiyorum sizce temiz çıkar mı stress yaptım bunu düşünmekten süprize seminerler başlayınca yollar diye düşünüyordum

sfree

Yeni üye
benide ds sütecinde 3. bireyselden sonra süprize yolladılar 17 gündür temizdim ondan öncede 2 aylık süreçte 2-3 kere takılmışımdır sporda yapıyorum düzenli suda çok tüketiyorum sizce temiz çıkar mı stress yaptım bunu düşünmekten süprize seminerler başlayınca yollar diye düşünüyordum
Kanka alkol iç bol bol maydonoz kaynat iç pozitif gün süresini dusuruyor duyduğuma göre en güzeli takılmamak yaptık yine takıldık ama yapcak bişey yok bende aynı hataya düştüm ilk seminere baslicam bende bireysel bitti yollarlar diye düşünüyorum bakalım ne olcak

ramo3534

Yeni üye
Kanka alkol iç bol bol maydonoz kaynat iç pozitif gün süresini dusuruyor duyduğuma göre en güzeli takılmamak yaptık yine takıldık ama yapcak bişey yok bende aynı hataya düştüm ilk seminere baslicam bende bireysel bitti yollarlar diye düşünüyorum bakalım ne olcak
kanka verdim ben süprizi bilmiyom ne olcak 17 gün içmemiştim 17 gün öncede 2 cigara döndük arkadaşla bide benim önceden hagb vardı alkolden bilmiyorum ne olcak umarım bişey olmaz

ramo3534

Yeni üye
İnşallah olmaz kardeşim sonuç belli oldumu
Hayır olmadk 15 kasımda verdim hastaneyi aradım söylemedi denetimi aradım oda seminere gelince öğrenirsin dedi süpriz yiyen arkadaşlar ne kadar sürese öğrendiniz ben sonucun ulaştığını düşünüyorum artık negatif olduğu için aramamış olabilirler mi

İyide kanka bende sadece seminer yazıyor vaka sorumlusu ile ilgili hiç birşey yazmiyor
şimdi denetimlideki arkadaşlardan biri de aynısını dedi bazılarında o şekildeymiş evet, senin hangi günler vaka sorumlusuna gideceğin orada yazmıyor, ders veren kişi sana bu dersten sonra vaka sorumlusunu ziyaret et diyecek öyle süpriz alacaksın.

not: eğer pissen sana vaka sorumlusunun yanına git dediklerinde gitmeyip direk dsm'den çık, haftaya temizlenip gidersin unuttum uğramayı dersin.

Hayır olmadk 15 kasımda verdim hastaneyi aradım söylemedi denetimi aradım oda seminere gelince öğrenirsin dedi süpriz yiyen arkadaşlar ne kadar sürese öğrendiniz ben sonucun ulaştığını düşünüyorum artık negatif olduğu için aramamış olabilirler mi
e-nabız indir telefonuna arama kısmına tahlillerim yaz orda görürsün idrarı verdiğin gün düşüyor ben bu sabah verdim öğlen gördüm sonuçları yeşil tik varsa temiz demek, kırmızı çarpı nanay.

ramo3534

Yeni üye
e-nabız indir telefonuna arama kısmına tahlillerim yaz orda görürsün idrarı verdiğin gün düşüyor ben bu sabah verdim öğlen gördüm sonuçları yeşil tik varsa temiz demek, kırmızı çarpı nanay.
bro bakıyorum ama sonuç gözükmüyor izmirde böyle sanırım anlamadım ilk 3 verdiğimin de sonucu gözükmüyor

ramo3534

Yeni üye
beyler telde bilgi vermiyorlarmış vaka sorumlusuna muamele yaptım biraz kreatin ne bilmiyorum ama bize gelen sonucun temiz dedi haberiniz olsun 17 günde idrari temizlemişim

beyler telde bilgi vermiyorlarmış vaka sorumlusuna muamele yaptım biraz kreatin ne bilmiyorum ama bize gelen sonucun temiz dedi haberiniz olsun 17 günde idrari temizlemişim
Kankam birkaç sorum var burdakilere de yardımcı olsun
1-idrarı vermeden önceki 30 gün boyunca, kaç defa içtin? kaç gr içtin?
2-temizlemek için bir şey yaptın mı?
3-verdiğin idrarın rengi nasıldı?

çok sevindim kanka ben de 11 gün önce kesmiştim bol su, sauna ve idrar söktürücü kürü yaptım kendime inşallah temizdir 3-4 gün oldu iki hafta sonra gidince öğreneceğim sanırım, belki de pis olsaydı ararlardı temizdir diye düşünüyorum idrar rengim açıktı bayağı orta akım verdim baya dikkat ettim bakalım

ramo3534

Yeni üye
Kankam birkaç sorum var burdakilere de yardımcı olsun
1-idrarı vermeden önceki 30 gün boyunca, kaç defa içtin? kaç gr içtin?
2-temizlemek için bir şey yaptın mı?
3-verdiğin idrarın rengi nasıldı?
kanka çok içmedim öncelikle 30 günde max toplasan 2 gr içmişimdir bi gün önceden lasix içtim ve idrar sarı çıksın diye b vitamini aldım 4-5 tane ayrıca düzenli olarak ağırlık çalışıyorum bu arada ilk suçunuzsa çok takmayın hagb verip geçiyorlarmış benim alkolden cezam vardi biraz ondan tribe girmiştim

kanka11

Üye
kanka çok içmedim öncelikle 30 günde max toplasan 2 gr içmişimdir bi gün önceden lasix içtim ve idrar sarı çıksın diye b vitamini aldım 4-5 tane ayrıca düzenli olarak ağırlık çalışıyorum bu arada ilk suçunuzsa çok takmayın hagb verip geçiyorlarmış benim alkolden cezam vardi biraz ondan tribe girmiştim
kanka hagb kalkıyor hagb kalkınca ne yapacazzzzzz

ramo3534

Yeni üye
çok sevindim kanka ben de 11 gün önce kesmiştim bol su, sauna ve idrar söktürücü kürü yaptım kendime inşallah temizdir 3-4 gün oldu iki hafta sonra gidince öğreneceğim sanırım, belki de pis olsaydı ararlardı temizdir diye düşünüyorum idrar rengim açıktı bayağı orta akım verdim baya dikkat ettim bakalım
kanka ds sorumlumunj bi ara istersen bir kaç güne telefonda bilgi vermiyorum filan derse bi sonraki görüşmeye katılamıycam çok merak ettim ilaç kullanmıştım pis çıkmasından korkuyorum filan dersin ben öyle yaptım şahsen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** **** ***** ********* **
  • T Chat bot:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam: