Süpriz idrar yiyenlerden bilgi !

kanka11

Üye
kanka o konu hakkında bi bilgim yok ama suçu işlediğin tarihten yargılanırsın diye biliyorum hagb kalkarsa memlekette adam kalmaz onun yerine belki başka bişey getirirler
zaten herkesi osuruktan sebeple yatırıyolar kanka millet ranzalarda betonun üstünde yatıyormuş ortalık çok sakat af çıkarsa bizide vurur mu acep

kanka ds sorumlumunj bi ara istersen bir kaç güne telefonda bilgi vermiyorum filan derse bi sonraki görüşmeye katılamıycam çok merak ettim ilaç kullanmıştım pis çıkmasından korkuyorum filan dersin ben öyle yaptım şahsen
öyle de çok etiket olurum 2. süprizi yaparlar içtiğimi ayıkırlarsa, paf küf bekliyorum en kötü adliyeye bi gidip sicili kirletirim

edanur34

Üye
Arkadaslar merhaba. Dun aksam sehirler arasi otobuste kopekli aramayla yakalandim. Ustumde yarim gram ot vardi. Ve 3 gundur ust uste baya takiliyordum. 3 gun icinde toplam 9 tane ..e.x ve 1 gr ot kullandim. Otobusten aldilar jandarmaya, ifade verdim. Ordan idrara gönderdiler. Sicilim temiz ve daha once boyle bsy hic basima gelmedi. Surec nasil isliyor suandan itibaren bilmiyorum. Ifadede e,,x kullandığımi soylemedim. Bir sorun olur mu? Surec nasil isliyorum. Anlatabilir misiniz? Korkuyorum dogrusu. Yardimci olabilir misiniz?

Arkadaslar merhaba. Dun aksam sehirler arasi otobuste kopekli aramayla yakalandim. Ustumde yarim gram ot vardi. Ve 3 gundur ust uste baya takiliyordum. 3 gun icinde toplam 9 tane ..e.x ve 1 gr ot kullandim. Otobusten aldilar jandarmaya, ifade verdim. Ordan idrara gönderdiler. Sicilim temiz ve daha once boyle bsy hic basima gelmedi. Surec nasil isliyor suandan itibaren bilmiyorum. Ifadede e,,x kullandığımi soylemedim. Bir sorun olur mu? Surec nasil isliyorum. Anlatabilir misiniz? Korkuyorum dogrusu. Yardimci olabilir misiniz?
ekstazi max 3 güne idrarda gözükmüyor kanka, temizlenmiş olman kuvvetle muhtemel hangi gün aldığına bağlı, sana bir yıl içinde tebligat gelir adresine kanka, sonra orada yazanları uygulayacaksın denetim verirler büyük ihtimalle, tebligat eline ulaştıktan sonra içmeyi bırak cigoyu

saçma olan bir farklı konu da ne sigarayla eroin met gibi ileri düzey uyarıcı ve uyuşturucu maddeleri aynı kefeye koymaları bildiğim kadarıyla aynı maddeden ihlalle aynı denetime giriyorsun

edanur34

Üye
ekstazi max 3 güne idrarda gözükmüyor kanka, temizlenmiş olman kuvvetle muhtemel hangi gün aldığına bağlı, sana bir yıl içinde tebligat gelir adresine kanka, sonra orada yazanları uygulayacaksın denetim verirler büyük ihtimalle, tebligat eline ulaştıktan sonra içmeyi bırak cigoyu
1 yil icerisinde mi gelecek tebligat? Cok uzun bi zaman degil mi? Ne kadar zaman denetim surer. Ne kadar zaman kullanamayacagim :((((

1 yil icerisinde mi gelecek tebligat? Cok uzun bi zaman degil mi? Ne kadar zaman denetim surer. Ne kadar zaman kullanamayacagim :((((
tebligat hemen de gelebilir bir yıl sonra da belli olmaz, tebligat geldikten sonra içmeyi kes, 3 tane idrar testi vereceksin 6 hafta içinde, hepsini temiz verince seminerlere katılıyorsun ve takip eden bir yıllık süre içinde süpriz idrar veriyorsun, süpriz idrarını ne zaman vereceğini belki görüştüğün kişilerden öğrenebilirsin denetimli serbestlik müdürlüğündeki, onun dışında riske atmak istemiyorsan denetim boyunca ara vermelisin, en azından süprize kadar.

secosy

Yeni üye
Arkadaşlar selamlar benim sürecim haziran ayında başladı ve ilk hastane sürecimi temiz atlattım. mayıs başından beri eylüle kadar hiç ağzıma sürmedim süreç içindeyken sonra bireysel görüşmelerim başlayınca tekrar başladım yaklaşık ekim sonuna kadar her gün takıldım 2 kasım gibi bırakmaya çalışarak haftada 1 e düşürdüm en son cigaramı 15 kasımda içtim ama 2 kasımdan beri haftada 1 olarak içiyordum bana verebilecek en erken sürpriz tarihi 13 aralığa denk geliyor yani 28 gün hiç içmemiş oluyorum her sabah maydanoz suyu tüketip düzenli olarak sporda yapıyorum 3 aydır ama hala tedirginim pis çıkarmı acaba diye yardımcı olursanız çok sevinirim. Bide sürprize git dediklerinde gitmezsem dosyam direk yanıyormu yoksa uyarı hakkım oluyormu ?

ksks

Yeni üye
Valla ben 2 bireselden sonra infazda durqn memur 3 gorusmede yabima gel dedi 15 gunde temiz verdim. 2 supriz bekliyorum kontrollu takiliyorum arkadaslar dun sigara ictim bugun test verdim ozel bir laborqtuvara 1 haftadaji dusus oranini gormek icin onumuzdeki haftq tekrar yaptirxam tahminim 1 hafta 10 gun arasi. Suprize cagirdiklarinda memura isim var diin 15 gun salliyorlar zaten bizim siniftan 3 arkadas o sekilde suprizi sonraki derse kadar erteledi

ksks

Yeni üye
Arkadaşlar selamlar benim sürecim haziran ayında başladı ve ilk hastane sürecimi temiz atlattım. mayıs başından beri eylüle kadar hiç ağzıma sürmedim süreç içindeyken sonra bireysel görüşmelerim başlayınca tekrar başladım yaklaşık ekim sonuna kadar her gün takıldım 2 kasım gibi bırakmaya çalışarak haftada 1 e düşürdüm en son cigaramı 15 kasımda içtim ama 2 kasımdan beri haftada 1 olarak içiyordum bana verebilecek en erken sürpriz tarihi 13 aralığa denk geliyor yani 28 gün hiç içmemiş oluyorum her sabah maydanoz suyu tüketip düzenli olarak sporda yapıyorum 3 aydır ama hala tedirginim pis çıkarmı acaba diye yardımcı olursanız çok sevinirim. Bide sürprize git dediklerinde gitmezsem dosyam direk yanıyormu yoksa uyarı hakkım oluyormu ?
28 gunde hic birsey kalmaz kardes artik eskisi gibi yogun tqkilmadigimiz icin okadar surmuyor

Valla ben 2 bireselden sonra infazda durqn memur 3 gorusmede yabima gel dedi 15 gunde temiz verdim. 2 supriz bekliyorum kontrollu takiliyorum arkadaslar dun sigara ictim bugun test verdim ozel bir laborqtuvara 1 haftadaji dusus oranini gormek icin onumuzdeki haftq tekrar yaptirxam tahminim 1 hafta 10 gun arasi. Suprize cagirdiklarinda memura isim var diin 15 gun salliyorlar zaten bizim siniftan 3 arkadas o sekilde suprizi sonraki derse kadar erteledi
kanka bu testi özel labda yaptıranın fiyatı ne kadar? 15 günde temiz verdim demişssin.
1-bırakmadan önceki 30 gün boyunca toplam kaç gün? toplam kaç gr içtin

ksks

Yeni üye
2 bin yaptirdim thc suan 458 cikti normal degeri 50 alti olmasi lazim valla ben amerikandan elektronik getirtim saf heralde ondan bukadar yukswk cikti.daha oncede yaptirdigimsa normal sigara icerken 230 270 gibi biswy cikmisti. Simdi yine normal ekstra fazla sivi almadan bir hafta sonra tekrar yaptircam bakalimne cikicak
Daha once biraktigimda tatildeytdim gunde 4 5 sigarq ictim 10 gun boyunca kalan 20 gunde haftanin 2 3 gunu takildim 2 3 sigara bisey cikmadi ekstra biseyde yapmadjm fazla sivi tuketimi falan almadim. Cok abartili takilmazsan ve 30 gun cok iyi bir sure bence. Haftaya dersim var gitmeden twkrar yaptircam bakalim yazarim yine

harmangenc

Kıdemli Üye
2 bin yaptirdim thc suan 458 cikti normal degeri 50 alti olmasi lazim valla ben amerikandan elektronik getirtim saf heralde ondan bukadar yukswk cikti.daha oncede yaptirdigimsa normal sigara icerken 230 270 gibi biswy cikmisti. Simdi yine normal ekstra fazla sivi almadan bir hafta sonra tekrar yaptircam bakalimne cikicak
Daha once biraktigimda tatildeytdim gunde 4 5 sigarq ictim 10 gun boyunca kalan 20 gunde haftanin 2 3 gunu takildim 2 3 sigara bisey cikmadi ekstra biseyde yapmadjm fazla sivi tuketimi falan almadim. Cok abartili takilmazsan ve 30 gun cok iyi bir sure bence. Haftaya dersim var gitmeden twkrar yaptircam bakalim yazarim yine
kanka sonucu yaz lütfen

ksks

Yeni üye
Yazarim mutlaka arkadaslar bir kac varyasyon deniycem bu sure icinde bu kalan yillarda bizi cagircaklar gibi gozukuyor. Bir sonrqkinde sivi alimini yukseltip testlere bakicam deli ettilwr bizi ****

pis çıkmaz rahat ol

secosy

Yeni üye
daha once gorusmeler idrarlar vs hepsine gittim suprize cagirdiklarinda gitmeme hakkim oluyomus galiba tam emin degilim bilen varsa bilgilendirirse cok sevinirim pis oldugumu
hissedersem gitmemem daha iyi olur benim icin bosu bosuna dosyayi patlatmiyim.

kanka11

Üye
daha once gorusmeler idrarlar vs hepsine gittim suprize cagirdiklarinda gitmeme hakkim oluyomus galiba tam emin degilim bilen varsa bilgilendirirse cok sevinirim pis oldugumu
hissedersem gitmemem daha iyi olur benim icin bosu bosuna dosyayi patlatmiyim.
bunu kim dedi kanka denetimin bittimi hangi süprizden bahsediyorsun ds içindekiyse gitmek zorundasın ihlalden dosyanı kapatırlar

Beyler imdat 28 kasımda aradılar süpriz idrar istiyorlar ertleyebildiğim kadar erteledim cuma günü son gideceğim vermeye 10 gün geçmiş olacak 1 kere maydonoz limon kürü içtim idrar sökücü bu gün kullamaya başladım sürekli su içiyorum haber aldığımdan berlide 10 bira falan içmişimdir sonuç ne olur
acil yardım

@Siqertenkele

Son kullanımın ne zamandı? son kullanımından önceki 30 gün boyunca
1-Kaç gr içtin yaklaşık?
2-kaç gün içtin?
3-kaç sarım içtin?
4-sararak mı içtin yiyerek yada vape falan mı?

Sana yaklaşık bir tahmin vereceğim ama idrarı verdikten sonra sonucu gelip paylaşacaksın anlaştık mı?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********