Süpriz idrar yiyenlerden bilgi !

Benim durumu baska baslikta anlattim.
Uyari aldim tahlil butunlugu bozuk oldugu icin. İki seminer sonra tekrar sevk ettiler. Bu sefer gittim tekrar verdim. Temiz ciktiki suan seminerler hala devam. Cok sikintili islere bulastik. İki ayi gecti hala icmiyorum ve seminerlerden sonra da icmeyi dusunmuyorum. Bu vesile ile biraktik tatli bagimliligimizida
Alkol içsem sorun olur mu kanka bende denetim yedim de, sen içiyor musun alkol

haze42

Yeni üye
Alkol içsem sorun olur mu kanka bende denetim yedim de, sen içiyor musun alkol
Kral hicbirsey olmaz ben idrardan gelip iki kapak sigara alıyordum geri kalan 2 hafta full bira hergun hicbirsey olmaz bira thc düşürüyor yalan diyen çıkar şimdi şuan bir tane bireysel görüşmem kaldı bitti sayılır

Abelard

Yeni üye
İdrara en geç kaç gün sonra gittiniz bu arada 3-4 gün geç gitsem uyarı yer miyim 2 günde bir şey olmadı

Abelard

Yeni üye
Ben ikinci idrarimda 12 günde temiz çıktım yağ oranım düşük 12 gün boyunca maydonoz kürü her sabah gün içi spor boks felan temiz çıktım bu sefer yine 12 gün oldu ama o kadar kür falan yapmadım tirsiyorum inceden idrar aninda seviyeyi düşürmenin bildiğiniz bir yolu var mı kankalar

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Arkadaşlar konu başlığından anlıyacağınız şekilde konu süpriz idrar (ara idrar ) ile alakalı . Amatemdeki idrar ve başka soruları konu açıp yada denetim başlığına yazın konuları karıştırmayın

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Egzersiz yapma az bir zaman olduğu için yağ yakımı daha yüksek thc çıkarabilir maydanoz kürüne devam et bira iç bol bol ama anladığım kadarıyla daha amatem bölümündesin 3 idrar temiz vericeksin üst üste sigara içmen çok mantıklı olmamış daha olayın başındasın .

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Bu arada hızlı temizlenmenin bir yolu bilimsel olarak yok thc yağ dokusunda toplandığı için her insanda farklılık gösteriyor içtiği sigaraya görede farklılık gösteriyor içtiğin sigaranın thc oranınada bağlı . Egzersiz olayı doğru ama düzenli spor yapanlar için doğru .

Supriz yediginizde, son sigaranizi 15 gunden daha az bir sure icinde tukettiyseniz endise etmeye baslayabilirsiniz. Bunyeden bunyeye degissede 13 gunde tespitlere kendi seminerlerim esnasinda denk geldim
Ben 17 gunde temiz verdim
Arkadasim 19 gunde dosya yakti
Bu olay herkeste ayni degil. Birilerine tavsiye verirken sonuclarindan olumsuz etkilenebilecegini dusunerek verelim lutfen.
Ayni sekilde 13 gunde temiz vereede kirli verenede sahit oldum.
Metabolizma hizli ise 15 gun iyi sure, yavaş ise yanarsın
Erken kalkmak
Bol su içmek
Ve oruç tutmak
Bunlar yavaş olan butun metabolizmalari hizlandirma yollari. Supriz ihtimali cok tehlikeli, bir kac kere supriz yedim ve 14 gunluk idrarimi korkudan veremedim. Uyari aldim. Bu strese degmez. Denetimde uzak durun

harmangenc

Kıdemli Üye
Supriz yediginizde, son sigaranizi 15 gunden daha az bir sure icinde tukettiyseniz endise etmeye baslayabilirsiniz. Bunyeden bunyeye degissede 13 gunde tespitlere kendi seminerlerim esnasinda denk geldim
Ben 17 gunde temiz verdim
Arkadasim 19 gunde dosya yakti
Bu olay herkeste ayni degil. Birilerine tavsiye verirken sonuclarindan olumsuz etkilenebilecegini dusunerek verelim lutfen.
Ayni sekilde 13 gunde temiz vereede kirli verenede sahit oldum.
Metabolizma hizli ise 15 gun iyi sure, yavaş ise yanarsın
Erken kalkmak
Bol su içmek
Ve oruç tutmak
Bunlar yavaş olan butun metabolizmalari hizlandirma yollari. Supriz ihtimali cok tehlikeli, bir kac kere supriz yedim ve 14 gunluk idrarimi korkudan veremedim. Uyari aldim. Bu strese degmez. Denetimde uzak durun
teşekkürler kanka bilgiler için

sen kaç kez sürprize gittin toplamda ve ortalama kaç kilosun?

70-80 kilo olmak ve dediğin gibi hızlı metabolizma (sürekli işemek vs) 20 günde temiz vermeye neden olur mu?sence temiz vermek için minimum gereken süre nedir?

bi de o sürelerde pis veren arkadaşlarının kilosu vs daha mı fazlaydı?

bi de sürprizi kaç ay kala yaşadın?

biraz fazla soru sordum ama çok endişeliyim kanka teşekkür ederim cevap verirsen eğer şimdiden.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ******* hahahaha* ****** ******* ****** ***** ******* ****** ***** hahahaha* ****** ****** ****** **** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ********* hahahaha ******* hahahaha** *** **
    hahahahahahahaha******* hahahaha* ****** ******* ****** ***** ******* ****** ***** hahahaha*
    hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ***** ******* ********* *** ********* ******** **** hahahaha* ***** ***** **** ***** *** ***** hahahaha***** ****** ***** hahahaha** ******* ** hahahaha* ******** ****** hahahaha***** hahahaha* ***** ****** hahahaha** hahahaha********* **** ***** ***** ********** hahahaha**** ******* ** ******** ****** *****
    ******** ****** ******* ****** ** ********* *
    ******* ****** ****** **** *
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** ****** hahahaha* ****** ******* hahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** hahahaha ** *** ****** **********