Süpriz idrar yiyenlerden bilgi !

harmangenc

Kıdemli Üye
İkinciyi ben almadım ama alan tanıdığım var çok . Bana da bu ay ikinciyi vercek diye tahmin ediyorum bi tane uyarı aldım telefonla konuştuk derse gitmeden yanıma gel dedi kağıdı yapıştırcak masaya büyük ihtimal . Minumum 2 tane yapıyolar heralde artık.
kanka sürprizi verdik diye takılmaya basladım geri

kesicem yine herhalde bitmiyo tribi

senin durumu da merak ettim söylersin

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Ben son konferansa gidicem aga son dersten sonra takılmaya başladım 1. Seminerede gitmeyip uyarı aldım şehirdışındaydım zaten uyarı hakkımı kullandım 20 gün falan takıldım baya uzun tarih var diye arasında . Son seminerde 2. Süprizi alıp dosyayı kapatıcam diye düşünüyorum telefonda da görüştüm da memuru da aynı şekikde düşünüyo bi sıkıntı çıkmazsa . Süreç valla yordu bizi. Planlamana göre matematiğini yapıp öyle takıl kuzen .

harmangenc

Kıdemli Üye
Ben son konferansa gidicem aga son dersten sonra takılmaya başladım 1. Seminerede gitmeyip uyarı aldım şehirdışındaydım zaten uyarı hakkımı kullandım 20 gün falan takıldım baya uzun tarih var diye arasında . Son seminerde 2. Süprizi alıp dosyayı kapatıcam diye düşünüyorum telefonda da görüştüm da memuru da aynı şekikde düşünüyo bi sıkıntı çıkmazsa . Süreç valla yordu bizi. Planlamana göre matematiğini yapıp öyle takıl kuzen .
Kanka gelişmelerini bekliyorum benim de çok çok az kaldı. Yaptığım matematiğe göre en kötü senaryoda 25 günüm var vücuttan atmış olurum diye umuyorum. Zaten son 6 ayda çok az takıldım vücut hızlı atar gibi geliyo. Şimdi de 1 hafta takılıp kescem işte umarım sağ sağlim atlatırız

Beyler bişey sorucam 2-3 ay önce dosya yedim daha kağıt gelmedi ama bugün karakoldan aradılar çarşamba adli tıpa gidecekmişiz beraber daha önce böyle bir muhabbet duyan oldu mu kan felan dedi ama sizce kan testi mi yaparlar?

n0mad

Yeni üye
ametem de geçen hafta idrar sırasın da 2. sürpriz idrar a gelen 3-4 kişi ve 3.sürpriz alan 1. kişi denk geldi. sürpriz 1 oluyor olayı şanş piyango uyandırayım.

sfree

Yeni üye
Beyler merhaba bireysel görüşmem bitti 2 veya 3 ayda bir grup seminerine döndüm 20 gün sonra seminerim var 15 gundurde temizim supriz olurmu olursa temiz çıkarmı hemen hemen her gün 2 3 bira içiyorum

arkadaşlar size verilen programı düzgünce okursanız zaten ne zaman süprize gönderileceğinizi az çok anlarsınız, bazı günler hem seminer sunumu hem de vaka sorumlusu ile görüşme planlanmıştır, o günlerde vaka sorumlusunun yanına gittiğinizde sizi süprize yolluyorlar, bunu bana sağolsun bireysel danışmanım söyledi bilgi içerden yani, normal seminer günü mesajla vs hadi idrara diyip çağırmıyorlar seminer+vaka sorumlusu ile görüşme olarak planlanan günlerde sizi vaka sorumlunuz yolluyor idrara, bu şekilde planlanmış 3 gün var tüm program içinde zaten, en az birinde yolluyorlar. haftaya perşembe hem seminer hem vaka sorumlusu ile görüşme günüm, bu yüzden on gün kala içmeyi kestim, idrarı da 3 iş günü içinde vermemi isteyecekler zaten 13 gün bana rahat rahat yetecek temizlenmem için inşallah, spor ve bol su ile üstesinden gelmeye çalışıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!